Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, mAra_ napsal:

Začli sme teď ve dvanáct a máme to tak do zitřka do večera...

 

No krásné to máte, mňam, úplně jsem po ránu dostal chuť na šťopičku :thumbsup_anim:

Mě právě potěšil telefonát se samotným Luciferem a prý že čertiska letos chodit budou covid, necovid, yes.. 👹

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Lion napsal:

Do příští zimy? Já letos v rodině 75l hrušky a 68l jabka... Kvasu sem měl 13 metráků... :D

Jsem to napsal samozřejmě blbě. Tuna a půl... Patnáct metráků...

Ale mám rozumnou výmluvu... Piju.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se na youtube díval na ten karambol Grosjeana v F1 a měl tedy z pudele kliku. Hlavně, že po takovém nárazu měl zdravé nohy a z vraku vylezl, jinak dopadl špatně. Měl smůlu, že do svodidel šel docela napřímo a auto se do nich přídí zaseklo. Bezpečnost současných vozů F1 je na vysoké úrovni, ale jak se poškodí nádrže a chytne palivo....., no zaplať jak to dopadlo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brácha je sběratel autogramů a jak si tak dopisuje s těma celebritama, tak potřebuje na zpáteční obálky zahraniční poštovní známky. Teď s někým vykšeftoval známky USA a říká mi, hádej kdo je na nich? Říkám, no nejspíš Obama, generál Lee asi těžko. A byl tam. General Lee. A taky "Stonewall" Jackson. A bitva ocelových rakví a Gettysburg. Asi se tam ještě všichni nezbláznili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, milomac napsal:

Teď jsem se na youtube díval na ten karambol Grosjeana v F1 a měl tedy z pudele kliku. Hlavně, že po takovém nárazu měl zdravé nohy a z vraku vylezl, jinak dopadl špatně. Měl smůlu, že do svodidel šel docela napřímo a auto se do nich přídí zaseklo. Bezpečnost současných vozů F1 je na vysoké úrovni, ale jak se poškodí nádrže a chytne palivo....., no zaplať jak to dopadlo.

 

Ten měl sakramentskou kliku. Podle těch záběrů to tam poslal sám doprava Kvjatovi před čumák, jako by o něm vůbec nevěděl. 

 

Edit. už to sleduju jen občas, ale není to náhodou ten samej borec co tak 10 let zpátky boural každý druhý závod? Tuším Hamilton, Weber a další křičeli že je to magor a neměl by jezdit F1, že to je on? :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...