Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 32 minutami, Wanderer napsal:

Tvl kuncáku, když tady čtu ty story o padajících hromadách dřeva a stromech, ty už si další pilu nekupuj, jedině plyn. 😄

 

Já vím, zní to divne a já jsem ve vašich očích naprostéj nymand, ale trávím v lese každou volnou chvilku (letos jich bylo o hodně víc) a jeden blbě poraženéj strom vychází na 100 jakž takž porazenejch :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, zceyee napsal:

Dneska sem zabil po hodne dlouhy dobe rybu. Kdyz kazdy vanoce nekoho zabiju, treba me nebudou ty svatky tolik vadit. :)

Já zabíjel od deseti let jako vášnivý junior rybář všem rozvedeným ženskejm v paneláku, a dnes už to nedokážu :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, mAra_ napsal:

Jsem na výšce měl brigádu, že jsme prodávali kapry... Mám za ty tři roky asi dvě tuny mrtvol za sebou 😄 jestli je bůh kapr, mám to spočítané...

😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, African napsal:

Vánoční strom ready, ty vole to je vždycky mise, tak si naleju sklenku a trochu to musím rozdýchat.... :D

raději ho ještě ukotvi , já to jednou  podcenil , ve čtyři ráno šel k zemi , vzal s sebou nějaký sklo , těsně minul plazmu , rozjebal stojan a nebyl to vůbec příjemný budíček ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 12. 2020 v 11:53, mAra_ napsal:

iRobot Roomba i7 ... A dost silně ještě přemýšlím o tom mopu...

Bral som túto srandu https://www.iliferobot.com/mobile/products/ShinebotW400/, a zatiaľ spokojnosť. Nevýhodou je, že ho musíš po umývaní očistiť,  a nepúšťam ho na celý dom ako vysavač, skôr ho púšťam po izbách. A nezájde sám do doku, ale to je logické, kvôli vode. Je s tým viac práce. Na druhú stranu, pes aj kocúr majú voľný prístup , u nás je v zime skôr vlhko a blato než sneh, to znamená teraz stále, takže si vieš predstaviť ako občas podlaha vyzerá, keď ich neustriehnem. Nič nevie tak potešiť ako na čerstvo umytej podlahe čierne stopy medvedích tláp stredom izby... v takých prípadoch síce ťahám mop/handru prvej pomoci, ale nie vždy to odchytíš, a tak zmývať sa musí často, a ja túto činnosť z duše neznášam.

Tak som ten zázrak kúpil, zmývanie handrou/mopom (ručné) to nenahradí, nemá to taký prítlak, ale na bežnú údržbu super. Špinavú vodu nerozotiera, ale pozbiera, hučí menej ako vysávače, proste to pustím popri práci, keď držkuje že mu došla baterka, vylejem, opláchnem, vyčistím roller, vrazím do nabíjačky, mám čisto (najlepšie je to pustiť potom ako priestor zbehol vysávač). Asi najväčší benefit vidím v tom, že na rozdiel od bežného robota s mopovacím modulom, ktorý tú špinu len zoberie utierkou, a v podstate roztrie, tento to po sebe vysaje. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...