Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Nejlepší dárek dneska 
BFD33267-35A7-42F4-879E-8A5CB4CEBBE6_1_201_a.thumb.jpeg.00712a4d9433a587175e566eeb8a8ad7.jpeg


Když ty takhle, tak já takhle. Já dostal od kamarádky včera tohle. Žena to jako nejlepší dárek úplně nevnímala Asi je jasný, že se nebavím o Omegách


ba35f993b0e6e3706f0be2524ecd0ded.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, hreba napsal:

 


Když ty takhle, tak já takhle. Já dostal od kamarádky včera tohle. Žena to jako nejlepší dárek úplně nevnímala emoji1787.pngemoji85.png Asi je jasný, že se nebavím o Omegách emoji2.png





Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Až tě to nebude bavit, tak si je můžeme vyměnit a vyzkoušet jiný model 🙂 🙂 🙂  (O čem mluvím, si přeber sám) 🙂 🙂 🙂 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až tě to nebude bavit, tak si je můžeme vyměnit a vyzkoušet jiný model     (O čem mluvím, si přeber sám)    

Pošli fotku a stručnej popis do sz. Něco vymyslime, o čem mluvím si přeber taky sám


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se nám ten Ježíšek povedl na jedničku, ty dětské vibrace jsou kouzelné a ty parchanti ještě nespí :D, ale atmosféra už je aspoň taková klidnější, dochází jim dech. A já ani nevěděl, že Mára má novou knížku, to je krach, tady Ježíšek hodně zabodoval :thumbsup_anim:

_20201224_225723.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak úplně nejvíc mne potěšilo, že nemám po 8 letech pohotovost na svátky 😄 Můžu si hned ráno dát panáčka a pomaličku se kolíbat mezi stolky s cukrovím a ledničkou s dobrotami a taky můžu v klidu do sklepa se pomazlit s novými tlumiči na rc model a …………………………... no prostě VOLNO 😄Mobil je vypnutej!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se nám ten Ježíšek povedl na jedničku, ty dětské vibrace jsou kouzelné a ty parchanti ještě nespí , ale atmosféra už je aspoň taková klidnější, dochází jim dech. A já ani nevěděl, že Mára má novou knížku, to je krach, tady Ježíšek hodně zabodoval :thumbsup_anim:
_20201224_225723.thumb.JPG.d8ae968ec5fea355f1aa6da2599fc3ce.JPG

Peknej setik:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...