Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Hasňa napsal:

Kdo tu neměl aspoň jeden ban, tak je sráč.

Pche, ban byl ve své podstatě jen takové polechtání (ega). Mně Kamil svého času smazal rovnou celý profil - a to je teprve něco! ;) Ale co, bóže, jak nejde o život, jde o hovno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, zhrado napsal:

Som po BANe zas tu. V prvom rade všetkým normálnym členom krásne Vianoce. A kto má niečo na mňa, dajte vedieť.... Bo sa na mne vybúrili zjavne psychicky nestabilní jedinci a bez vlastnej obhajoby som bol komunisticky odstavený po xx rokoch, tu medzi už nami v podstate prvý krát. :)

No, tos nám tady moc dlouho nevydržel. Příště znovu a lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Bert napsal:

Maroshi, sory, ale jestli mne borec hned po svém příchodu označí za psychicky nestabilního jedince, a praktiky za komunistické, tak ať jde (na měsíc) do hajzlu, i kdyby bylo 30. února ...

Ty jsi šéf. 

Já jsem kdysi dostal od Kamila taky BAN a reagoval jsem po návratu v podobném duchu, prostě člověk se pak cítí, jak Havel v 77. roce.
To je vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, marosh napsal:

Já vím, Berte, že Ty jseš spíš na tu Chanuku a ne Vánoce, ale přece jenom...

Co tak trochu velkorysosti a nadhledu? Tahle banová hysterie mi vadí.

Já si naopak myslím, že Bert tu vánoční náladu docela ctí. Zhrado dostal měsíc banán za to, co napsal. Já dostal měsíc za to, že mě chtěl borec vychovávat a já mu napsal, ať si mi do SZ napíše o adresu.

Já tu vidím značný pokrok 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Bert napsal:

Maroshi, sory, ale jestli mne borec hned po svém příchodu označí za psychicky nestabilního jedince, a praktiky za komunistické, tak ať jde (na měsíc) do hajzlu, i kdyby bylo 30. února ....

Berte, ja ten tridenni ban za kecani v prodejnim inzeratu beru. Kdo nevi, byl to ten rlx za kilopade. A i kdyz to bylo jen takove plkani, pravidla jsou pravidla. Potud respekt.

Ale primo od tebe jsme si pak bez moznosti obrany vyslechli ze jsme "pitomci", od dalsiho borce "skupina idiotu". To je pro me vic pres caru, nez ta trocha srandy v prodejnim vlakne. OK, je to Tvoje, delej jak uznas, ale tezko se zde ohanet tim omylanym gentlemanstvim.

Jsem tady uz pomerne dlouho a hlavne, jsem tu opravdu rad. Ja fakt chapu, ze to tady uhlidat neni jednoduchy. Navic, kazdy mame mraky jinych veci na starosti a sem se chodime tak nejak "ventilovat". V dobrem, ale - bohuzel - i v tom horsim. 
Jednou jsi ale do toho sel, tak to zkus trochu s nadhledem a selskym rozumem. Je tady spousta lidi, co ti s tim jako modi (kde vlastne ti stavajici jsou?) radi, a urcite dobre, pomuzou.

A ja, pokud mi to bude dale umozneno, se budu snazit se zde "ventilovat" spise v tom dobrem. (tedy do "zumpy" jeste kvuli tomu chlapkovi co bydli na Hrade skocim, no...)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked ma vyhodia z krcmy (je celkom jedno za co) tak prva vec co spravim po navrate proste nema byt, ze vynadam hostinskemu. Aj keby som bol moralne v prave sebeviac, tak je to jednoducho holy nerozum, ktory si nic ine nez dalsi vyhazov nezasluzi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, cali napsal:

Ked ma vyhodia z krcmy (je celkom jedno za co) tak prva vec co spravim po navrate proste nema byt, ze vynadam hostinskemu. Aj keby som bol moralne v prave sebeviac, tak je to jednoducho holy nerozum, ktory si nic ine nez dalsi vyhazov nezasluzi :D

Jak říkal děda-nepřemejšlej furt vo tom,jsou věci , který se nedělaj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tyhle zemi zadnej premier do teplaku nepujde, ani na 314ku ani za nic jineho :(

Tuhle jsem premyslel, zda by pri jeho chamtivosti stacilo, ze by dal kazdej obcan CR 1.000,- CZK na vazanej ucet, k jehoz vyberu by mel pravo Bures za predpokladu, ze by navzdy opustil verejne funkce a idealne i odjel z nasi krasne vlasti. Ale bojim se, ze by na to nepristoupil :(

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...