Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Právě teď, Gustaf napsal:

Jj, díky sem si hned nakoupil se sousedem... přijelo babický, dědové...pivo, rum...a do toho začlo sněžit... máme štědrej den a Vánoce začínají

No výborně, přesně tak bych to oslavil i já :thumbsup_anim:  Čert vem Covid, už mě to také séře, dnes jsem zrušil hory s rodinou, děcka smutný a já furt jenom něco slibuji a nic se neděje.... :weird:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African sem to sice nepatri, ale kdyz te vidim - sorry za audio 😆 - a co je blby, do Orlickych se ted v tom lednu nepodivam :( Vsechno mrtvy, zakazany, vcerne nasi “skorosoukromy” chalupy. Nelajsnou si nas tam nechat, kdyz bude v celych Orlickych mrtvo a rozumim tomu. Ale sere to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, nickolas napsal:

@African sem to sice nepatri, ale kdyz te vidim - sorry za audio 😆 - a co je blby, do Orlickych se ted v tom lednu nepodivam :( Vsechno mrtvy, zakazany, vcerne nasi “skorosoukromy” chalupy. Nelajsnou si nas tam nechat, kdyz bude v celych Orlickych mrtvo a rozumim tomu. Ale sere to. 

Jasný, tak třeba někdy příště ;) Já bych ti stejně teď nestíhal, mám strašně velký břicho po těch vánocích :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na svátky si dycky kupuju basu Plzně, ale letos to mi nějak nejela. Tak sem jí dochrup a že si ještě do konce roku koupim nějaký pivko a pak vod Novýhoho roku zase delší půst bez piva. Dneska sem koupil v Bille v akci :) Bakaláře za studena chmelenýho ležáka v plechu a tvl to je lahůdka... Tak to mi dneska kuci udělalo radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, sch7 napsal:

Tak to gratuluji, u nás přesně obráceně :( a to jsme ještě v prvním trimestru :(

Ok ale alespoň jsem vás pobavil. :D Ale není to vážně sranda. A nebojte, moje přítelkyně už nemá horečky. Tak všechno je vlastně dobrý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...