Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 41 minutami, Irwinek napsal:

Pánové, vys...e se na sněhuláka, dnes mi přišla u zákazníka otevřít managerka v halence a sáčku, na nohách plyšový nohy dinosaura a černý silonky - úžasnej zadeček 😄

Znáš to, bez fotky jako by se to nestalo ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Irwinek napsal:

No, přemýšlel jsem o tom, ale to by mne stálo místo dozajista , a navíc neměla hodinky 😄

Osobně jsem naprosto v klidu, priority krás ženského těla mám jinde a za takovou fotku bys byl jistě odejit 🤣 a já už bych pak nic v práci neudělal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin celej rok svědomitě lajnoval ulice, aby bylo cajzly i mimocajzlovské řidiče zač kasírovat - zbývá otázka na jak velkou "hodinkovou radost" mu státní správa při rozdělování miliardového výpalného prémií pustila chlup... 🤔

 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Radek124 napsal:

Martin celej rok svědomitě lajnoval ulice, aby bylo cajzly i mimocajzlovské řidiče zač kasírovat - zbývá otázka na jak velkou "hodinkovou radost" mu státní správa při rozdělování miliardového výpalného prémií pustila chlup... 🤔

 

Jo kéž by. Mé loňské odměny stačí na jeté protreky, hodně jeté. Tohle prasátko se porcuje krapet jinde, navíc jsem poměrně držkatej a to tomu taky moc neprospívá :D. I tak se těším a určo se pochlubím. Při mém focení budete rádi, když poznáte značku :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bohus76

v Praze na úřadech dostali všichni královské vánoční odměny, takže Marťas má kromě krásných nových hodinek i  soukromého fotografa za 27tis Kč bez DPH na měsíc. 🤔

Horší je, že hodinky rychle zase prodá, nebo vymění....fotografa musí platit furt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...