Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, kuncák7 napsal:

Jo kéž by. Mé loňské odměny stačí na jeté protreky, hodně jeté. Tohle prasátko se porcuje krapet jinde, navíc jsem poměrně držkatej a to tomu taky moc neprospívá :D. I tak se těším a určo se pochlubím. Při mém focení budete rádi, když poznáte značku :thumbsup_anim:

Tak to jsi dostal alespoň něco, my dostali děkovný dopis a v obálce 3 ( slovy TŘI ) roušky papírové jednorázové. Prej byl složitej rok 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Irwinek napsal:

Tak to jsi dostal alespoň něco, my dostali děkovný dopis a v obálce 3 ( slovy TŘI ) roušky papírové jednorázové. Prej byl složitej rok 😞

A prinesl je sam velky motyle? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, kuncák7 napsal:

Tak jsem dorazil. Má nejdobrodruznejsi cesta pro hodinky, pár terénních vložek, klouzání na sněhu mezi stromama,... A radost veliká. 

 

Wow, parádní kousek i s terénní vložkou, no lepší už to být nemůže :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, ONYX servis hodinek napsal:

No jo, co k tomu dodat....stará dobrá klasika. Teď jsem dostal jedny na opravu a už se na ně těším....

Tyhle už jsi na servisu, sice preventivním, ale už měl :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2021 v 10:48, kuncák7 napsal:

Tyhle už jsi na servisu, sice preventivním, ale už měl :-)). 

To máš pravdu, je jich docela dost a tím pádem se k nám na servis dostávají taky docela často.

To, ale není nic proti tomu, že je to pěkná práce, na kterou se člověk těší....😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska to na mě nějak přišlo.. čtu si tak vlákno nové modely Seiko ... A tam Pikachu limitka pro děcka. V baterce. Tak jsem to hned objednal.... A doma říkám, lásko přijde balíček a ukazuju jí obrázek. A ona říká.  Víš že malá má už troje hodinky... (Dcera má rok a půl). Tak jsem to uhrál na to, že jsou to hodinky pro malou 😄

a ani neřvala.

Edit : ani jedna.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, mAra_ napsal:

Vole 😄 poslední dobou se držím ... Za měsíc hodinky jen troje, nůž jeden a žádnou kravinu, nic 😄

Já se držím dycky do doby, než vytáhnu pivo nebo rum. Pak vždycky ráno vstanu a koukám na ty maily - objednávka potvrzena. Za poslední tejden jedny hodinky, dvě kudly a bunda. A nějaký hadry pro syna..to jako vůbec netuším, jak se mi přihodilo.. Ten lockdown leze do peněz celkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...