Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, warann napsal:

Kamos nam pujcil chalupu na horach. Vsude mraky snehu, cimra uz se zacina zahrivat a pred nama prodlouzenej vikend. V tyhle dobe uplnej balzam na nervy. 
No, koukam, ze obrazek se zas otocil, ale na to sere pes. 

69C148BC-64DC-455E-B795-84643F10CB52.jpeg

Super, užívejte :cheers: Škoda ty vleky že nepustí, zase na druhou stranu bude méně lidí. Mám nový již třetí termín na konec února :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

Sněžnice :thumbsup_anim:

Tak nakonec vyhraly bezky. Sypalo teda paradne, posledni hodinu jsme stravili pokusem o zachranu nakyho manika s Mercedesem, co jel s detma sankovat a zrejme nemohl pesky ani tech par metru na kopec, takze tam vyjel ... a zapadl. 

552929E3-B43A-412D-84BC-E3AB67D60815.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, filltos napsal:

Fotku zapadlýho medvěda nemáš? :)

Nemas, nakonec to neklaplo a volal si HS, aby ho vytahli. Bylo to GLK, a pan byl zjevne presvedcenej, ze s tou 4kolkou vyjede kamkoli. No, kazdopadne, co ho vedlo k tomu jet az na ten kopec, jsme fakt nepobrali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 1. 2021 v 20:31, African napsal:

Super, užívejte :cheers: Škoda ty vleky že nepustí, zase na druhou stranu bude méně lidí. Mám nový již třetí termín na konec února :D

Tak super 3 dni, bezky na pohodu, nicmene jsme samozrejme vyvrhelove neb jsem jeli na hory, ale na druhou stranu bylo socialnich kontaktu nez kterejkoli pracovni den, takze vlastne taky na pohodu. 

E51F2E0E-0ABA-449F-9694-2DA8BD06D151.jpeg

23CE35D7-4E12-433C-8B31-05B9569407B9.jpeg

16B9B3E1-93F7-4FE6-80E3-E2B24D06CE8F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ma mega potešil Helgi Ólafsson, islandský šachový veľmajster, čo hrával a kamarátil sa aj s Bobbym Fischerom. Ponúkol sa (sám!), že bude raz týždenne trénovať šach nášho sedemročného šarkana, ktorého si vytipoval na miestnych šachových turnajoch a chess.com. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2021 v 21:44, wawrik napsal:

Dnes ma mega potešil Helgi Ólafsson, islandský šachový veľmajster, čo hrával a kamarátil sa aj s Bobbym Fischerom. Ponúkol sa (sám!), že bude raz týždenne trénovať šach nášho sedemročného šarkana, ktorého si vytipoval na miestnych šachových turnajoch a chess.com. :thumbsup_anim:

Super, dobře kluka vedeš👍 Mě těší v dnešní době už i maličkosti jako dobře natočená Plzeň a žádný lidi na kopci....

DSC_0280 (1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2021 v 21:44, wawrik napsal:

Dnes ma mega potešil Helgi Ólafsson, islandský šachový veľmajster, čo hrával a kamarátil sa aj s Bobbym Fischerom. Ponúkol sa (sám!), že bude raz týždenne trénovať šach nášho sedemročného šarkana, ktorého si vytipoval na miestnych šachových turnajoch a chess.com. :thumbsup_anim:

Tak to gratuluji. Je to nadherna hra a zabava na celej zivot. Drzim malymu palce 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...