Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Tom4 napsal:

Když jsme u toho, kde kupujete sklo? Sběr litrovek od alkoholu z hospod nefunguje tak začíná být nouze.

https://www.ikea.com/cz/cs/p/korken-lahev-s-uzaverem-cire-sklo-30213552/

ale jen, když se chci předvádět.😀 jinak demijon od levného italského vína

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes proběhlo snad moje poslední "posezení" v opatrovnickém řízení a snad poprvé mě potěšilo. Nová soudkyně, dala mi teda kouř jako blázen - rovnou mi řekla i před sociálkou, že to nevidí ráda ( chlap, ne otec, vlastní děti 0, sám a podobně ), ale po zásahu pracovnic sociálky a předložení mé praxe v oboru se omluvila, zjihla a podmínky mám docela OK ( jakej rozdíl proti předchozím jednáním cca 22 let trvajícím ). Mám prostě rád otevřenost a upřímnost.

Odpoledne mě ještě čeká řízení ve věci dědictví ohledně táty a doma mám prý dopis ohledně řízení o dědictví sestry ( potvrzení výsledku ) a tak už můžu být v klidu a mít to z krku. Teď už jen 12 let každý měsíc kontrola ze sociálky a přehrabování se ve skříních, ale to už jsem zvyklej a je to proti jednáním u soudu naprostá pohodička. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Tak dnes proběhlo snad moje poslední "posezení" v opatrovnickém řízení a snad poprvé mě potěšilo. Nová soudkyně, dala mi teda kouř jako blázen - rovnou mi řekla i před sociálkou, že to nevidí ráda ( chlap, ne otec, vlastní děti 0, sám a podobně ), ale po zásahu pracovnic sociálky a předložení mé praxe v oboru se omluvila, zjihla a podmínky mám docela OK ( jakej rozdíl proti předchozím jednáním cca 22 let trvajícím ). Mám prostě rád otevřenost a upřímnost.

Odpoledne mě ještě čeká řízení ve věci dědictví ohledně táty a doma mám prý dopis ohledně řízení o dědictví sestry ( potvrzení výsledku ) a tak už můžu být v klidu a mít to z krku. Teď už jen 12 let každý měsíc kontrola ze sociálky a přehrabování se ve skříních, ale to už jsem zvyklej a je to proti jednáním u soudu naprostá pohodička. 

Gratuluju Martine a klobouk dolů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Tak dnes proběhlo snad moje poslední "posezení" v opatrovnickém řízení a snad poprvé mě potěšilo. Nová soudkyně, dala mi teda kouř jako blázen - rovnou mi řekla i před sociálkou, že to nevidí ráda ( chlap, ne otec, vlastní děti 0, sám a podobně ), ale po zásahu pracovnic sociálky a předložení mé praxe v oboru se omluvila, zjihla a podmínky mám docela OK ( jakej rozdíl proti předchozím jednáním cca 22 let trvajícím ). Mám prostě rád otevřenost a upřímnost.

Odpoledne mě ještě čeká řízení ve věci dědictví ohledně táty a doma mám prý dopis ohledně řízení o dědictví sestry ( potvrzení výsledku ) a tak už můžu být v klidu a mít to z krku. Teď už jen 12 let každý měsíc kontrola ze sociálky a přehrabování se ve skříních, ale to už jsem zvyklej a je to proti jednáním u soudu naprostá pohodička. 

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem díky. 

Dědictví též ukončeno, stal jsem se hrdým majitelem privesneho vozíku (vůbec nevím, kde je a zda vůbec jezdí), bude mu odhadem 20 let a hroboveho místa ve Strašicich u Rokycan (kurna, tam je víc hrobu našeho jména, nez mám pribuznejch a sám se tam občas ztratím :-)))), ale nemohl jsem to nechat na máme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...