Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Dnešek odpo jsem měl skoro jak chronomag sraz, nejdřív nad Barandakem předjíždím tmavého Nissan Pathfindera se znakem chronomagu a pak při práci potkám 3 zdejší členy. Hezké odpoledne to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, kuncák7 napsal:

Dnešek odpo jsem měl skoro jak chronomag sraz, nejdřív nad Barandakem předjíždím tmavého Nissan Pathfindera se znakem chronomagu a pak při práci potkám 3 zdejší členy. Hezké odpoledne to bylo.

můj Pathfinder je v servise, jestli mi s ním jezdí po Praze, dostanou za uši 🙂 

path.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, gunman napsal:

můj Pathfinder je v servise, jestli mi s ním jezdí po Praze, dostanou za uši 🙂 

path.jpg

Mělo to pražský plechy a tak, jak se s tím jelo, tak to na servisáka nevypadalo, byla to kochačka krajinou ( taky jinak bych ho 1,4 tdi ve fabii I asi nepředjel ). :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Thomas napsal:

Úpravna vody, lékárnička a čokoláda.. dobrý kombo 🙂Přeji Alles Gute k narozeninám!

Děkuji, už se těšíme s klukem jak budeme pít vodu z potoku a k tomu přikusovat lahodnou čokošku 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, honzyk napsal:

Tak pozor abys neskončil u tý lékárničky, ne že bych chtěl malovat čerta na zeď ale známe svoje chronomagory 🙂 

Všechno nej 🍻

Děkuji moc :cheers: Tak já ji mám u sebe furt, ale takovou praletou ludru. Tady ta je výborná už z důvodu, že tam je přiložená knížka první pomoci v různých situacích. A jak píšeš, snad nebude nikdy potřeba....ale ono stačí aby vzal Afri do ruky kombinačky 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, African napsal:

Děkuji moc :cheers: Tak já ji mám u sebe furt, ale takovou praletou ludru. Tady ta je výborná už z důvodu, že tam je přiložená knížka první pomoci v různých situacích. A jak píšeš, snad nebude nikdy potřeba....ale ono stačí aby vzal Afri do ruky kombinačky 😂

Afri, též gratuluju. A doufám, že první dárek nikdy nebudeš muset použít, i když, u tebe nevím :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...