Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Eshop  https://www.lebka.cz/  nabízí nejen kvalitní lebky vyrobené s láskou až do domu.

Výborní recesisti, doporučuji přečíst pár popisků k produktům. Např. bestseller, lebka Regulus má široké možnosti využití a její kouzlo spočívá v dosloužilém chrupu.. 😆

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dopoledne věnoval svému autu, starousek dostal nové žárovky a napájené nové koncovky, rozleštěna světla, pojistky, ošetřenéj spodek, brzdy, vyluxovanej, vyleštěnéj vnitřek. No a teď může zase začít sněžit, vlézt mi tam pes a neteř nasvacit :-)))), nebo se něco podělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 2 minutami, bohus76 napsal:

Tož gratulace Romane, hodně štěstí, zdraví a pohody.

Dekuji.  Vona me ta rodina asi zna. Po prijezdu z prace byl rizek, chlebicky a babovka. No a jeste jsem vlastne dostal od dedy ustni vodu 

 

E08A5D3F-FBFF-4161-B225-A93C9FC9578F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuwa hosi slzim. 🙂 Kuju. Vecer po pulnoci,  nez jsem sel spat,  ostatni uz v Panu, tak jsem si vzal na hulvata do ruky rizek, koukal z okna do ztichle noci a premyslel o svem byti... Prisel jsem jen na to, ze se milé ten rizek z krkovice povedl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Roman I. napsal:

Kuwa hosi slzim. 🙂 Kuju. Vecer po pulnoci,  nez jsem sel spat,  ostatni uz v Panu, tak jsem si vzal na hulvata do ruky rizek, koukal z okna do ztichle noci a premyslel o svem byti... Prisel jsem jen na to, ze se milé ten rizek z krkovice povedl.

Jen to Nej a Nej, kamarade! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...