Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Dnes jsem měl na chatě kominíka, už 3 týdny jsem nemohl topit. Z původně zamýšlených dvou pohodových hodin z toho bylo šest pernych hodin práce. Táta se při stavbě komínu vyřadil a nechal tam pár chytaku :-)), teď už se smát mužů, hotovo a zase topím (už mám doma víc než 6stupnu). Ten azbest dál všem zabrat.

IMG_20210413_135217.jpg

IMG_20210413_135209.jpg

IMG_20210413_135157.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starnu, dnes mi mladší neteř doslova řekla, že mě berou jako svého tatu. Nikdy mi to doslova neřekla, teď poprvé ( ani mě tak neoslovuje, to jsem nechtěl). Dojalo mě to a to nejsem citlivka, kurna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Prochy68 napsal:

To musi bejt super pocit.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Jo, jako první mě napadlo, že něco chtějí či je nějakej prusvih :-)). Naopak, ještě jsem si k tomu od nich vysloužil novej mobil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo se vykašli na hodinky a nafoť tu neteř:-)

 

A abych nebyl oftopic,potěšilo me vyjádření komise rozhodčích v hokeji, že hlavní zásadně ovlivnil sedmé utkání mezi Třincem a Bolkou. Jako vážně tohle nepisknout minimálně jako faul už chce fakt koule. Nebo prázdný rybník nachystaný na kapříky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na osmý pokus se mi podařilo odvolat "souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové a obchodní účely", který jsem výslovně odmítnul podepsat. Outú. Může být blbější společnost? Ano já vím, může :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to na mě včera pod záminkou výměny karty zkoušela pipka v ČSOB - prý jenom aktualizace osobních údajů, však to znáte - a v tabletu "...a tímto uděluji souhlas s využitím poskytnutých osobních údajů k marketingovým účelům v rámci skupiny ČSOB Group". Tak jsem jí řekl ať na to zapomene a kouká najít tu kartu, jinak že budeme podepisovat zrušení účtu. Potěšilo mě že to pochopila a za 5 minut bylo vyřízeno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby tihle mamlasové občas poslali reklamní sms, tak chuj s tym. Ovšem několik za den a některé úplně mimo mísu, tedy spíš to vymyslel nějaký študovaný marketér - jedu na dálnici z Brna do Zlína, kolem destáté projedu okolo Kroměříže a v 11 přijde sms: 

"Ochrante svuj mobil! Prijdte dnes do O2 Prodejny v OD Kaufland v Kromerizi, nechte si ZDARMA vydezinfikovat mobil a rovnou si na nej poridte nove ochranne pouzdro nebo sklo - druhy kus mate za 1 Kc. Preposlete tuto SMS svym pratelum a mohou prijit take. Tesime se na vas! Tym O2 Prodejny v OD Kaufland v Kromerizi"

Jako že bych se otočil a zajel si tam, geniální marketing tvl. 

Nebo kolem třetí ráno, to zase předpokládali že si chci koupit telefon Xiaomi. Pro jistotu to chodí z čísel 999xxxxxxxxx, takže jedno zablokuješ, obratem přijde z jiného. Marketing level: jsem akční hrdina a říkám že tohle bude díra do světa :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, mAra_ napsal:

Udělej radost nám všem a šup s novým mobilem vyfotit nějaké hodinky a lup to sem 🙂

Na jeho fotky hodinek sere pes, netere at foti (teda ty dve starsi, aby nedoslo k mylce :) ).

@kuncák7 ses frajer ! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...