Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, kuncák7 napsal:

Starnu, dnes mi mladší neteř doslova řekla, že mě berou jako svého tatu. Nikdy mi to doslova neřekla, teď poprvé ( ani mě tak neoslovuje, to jsem nechtěl). Dojalo mě to a to nejsem citlivka, kurna.

👍

Uznavam ta za tvoj boj so zivotom. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 4. 2021 v 19:44, warann napsal:

Bal, nebal. K jidlu by to nebylo. Sirky jsem ovsem nenasel, gecka snad staci. 

 

Tady to máte sepsaný 🙂  https://www.idnes.cz/hobby/mazlicci/ouessantska-ovce-nejmensi-na-svete-sekacka.A210419_114857_hobby-mazlicci_mce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to jsou ony, je tam dobre zmineny, ze ackoli jsou male, nejsou to zadny chcipaci. Akorat ta agitka ohledne registrivanyho chovu (“ a inzeraty v novinach vynechte”) je takova trochu srandovni. Ale budiz, my ted mame ovecky, co vozi jeden pan primo nekde z Bretane, jsou super a zcela v pohode. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mě potěšilo? 

Podařilo se mi najít lístek s rozloučením mého prapradědy. Který dal známému z dráhy zevnitř dobytčáku před transportem do plynové komory v Osvětimi.

Tohle jsem vyčetl, části textu si nejsem úplně jistý. Jméno schválně nechci dávat celé..

Kdyby někdo věděl, budu moc rád.

Text: 

Líbám mého milého Hugoška (ďěda) i Vás naposled. Zůstávám Váš milovaný otec. Hugo M.

Moji poslední bodobiznu na památku Vám dávám (tímto si nejsem právě jistý). S Bohem, s Bohem. Mamindika (praprababička, tak jí říkali) je celá bez sebe pláče. 

 

Dole pod tím je právě legitka z Obce Sokolské s fotkou.

20210404_152712.thumb.jpg.1183e58172c46c46892527f7ed73dd59.jpg

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...