Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Sedím normálně v restauraci. Na zahrádce. Normálně jsem si objednal. Nikdo po mě nic nechce, nikdo nemá hadr na tlamě, sedí tu normální lidi, nikdo se mi nedrápe v nose, nebuzeruje, žádné zapáskované židle, žádné testy a potvrzení... prostě normální hospoda, dva roky zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Wanderer napsal:

Sedím normálně v restauraci. Na zahrádce. Normálně jsem si objednal. Nikdo po mě nic nechce, nikdo nemá hadr na tlamě, sedí tu normální lidi, nikdo se mi nedrápe v nose, nebuzeruje, žádné zapáskované židle, žádné testy a potvrzení... prostě normální hospoda, dva roky zpátky.

Jo, přesně takhle jsem se cítil včera na zahrádce u náměstí ve Vsetíně s přáteli. Bezva ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 5. 2021 v 12:52, vojt napsal:

Skončil mně měsíc nejistoty a napětí, bankovní rada ČNB mi schválila realizaci 200 Kč mince k výročí Plečnika, supr den!

Plečnik na Hradě má bustu, seš dizajnér nebo rytec?

Ovšem palec hore.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, eloga napsal:

Plečnik na Hradě má bustu, seš dizajnér nebo rytec?

Ovšem palec hore.

 

 

 

Díky, medailér a rytec, učím to na jablonecký SUPŠ a VOŠ. Tady šlo o soutěž na 200 Kč minci, vypsanou ČNB,  odevzdával jsem sádrový modely na obě strany mince, její emise bude příští rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vojt napsal:

Díky, medailér a rytec, učím to na jablonecký SUPŠ a VOŠ. Tady šlo o soutěž na 200 Kč minci, vypsanou ČNB,  odevzdával jsem sádrový modely na obě strany mince, její emise bude příští rok.

Wow. Klobuk dole a blahozelam.

Ked si ju kupim podpises mi k tomu sprievodny list/certifikat? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...