Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

@Radek124 Ten "můj" úsek trati má taky jet v režimu "jen osobní doprava"... slibujou :) ... nicméně 270-320km/h už asi slyšet bude. No nic, tohle je vlákno o potěšitelnejch věcech, už mizím :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

@Radek124 Ten "můj" úsek trati má taky jet v režimu "jen osobní doprava"... slibujou :) ... nicméně 270-320km/h už asi slyšet bude. No nic, tohle je vlákno o potěšitelnejch věcech, už mizím :)

Až u nás pojede osobní vlaková doprava 300, tak to bude taky dostavěný obchvat Prahy, pak taky okruh okolo Prahy, severní větev D1 přes Mýto. Takže si spočítej kdy to bude. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už mi tu taky jeden člen říkal. Tak oukej, budu doufat, ze umřu nebo budu hluchej dřív, než to zprovozněj 
Buď si jist, že zcela určitě. VRT je u nás zatím ve stádiu úvah, k projektu a realizaci několik světelných let...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie, je hotová studie proveditelnosti a ted se řeší samotný projekt resp. územko a vybírá finálni trasa s tím, že už se zapracovávají připomínky dotčených obcí, IZS apod. V r. 2027 by se mělo začit... takže reálně třeba 2032... to mi bude furt jen 62 let :)

https://www.spravazeleznic.cz/vrt/praha-usti-nad-labem-drazdany

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, martar napsal:

Frostie, je hotová studie proveditelnosti a ted se řeší samotný projekt resp. územko a vybírá finálni trasa s tím, že už se zapracovávají připomínky dotčených obcí, IZS apod. V r. 2027 by se mělo začit... takže reálně třeba 2032... to mi bude furt jen 62 let :)

https://www.spravazeleznic.cz/vrt/praha-usti-nad-labem-drazdany

Ty ses snilek pane :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Světelný rok sice není jednotkou času, ale obávám se že výška stohu vytištěných stanovisek, vyjádření, protestů, soudních rozhodnutí, odvolání, zamítnutí, dovolání a dalších lejster popsaných od záměru vypsat výběrové řízení na studii  po slavnou kolaudaci a uvedení sítě VRT do provozu už v astronomických jednotkách měřitelná bude. No a než se k něčemu podobnému náš slovutný drážní úřad prokouše, budou se jinde možná už teleportovat - a naše milované hodinky budou ceněnými exponáty v muzeu kuriozit praštěného 21. století... :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzal sem nakonec osmdesátku a koupil si za litr kurs na kyselove.cz. Dva dny sem to šteloval, furt nějakej kosyřík a blbosti, pak sem to další dva dny naklepával a vona mně praskla. Tak sem si koupil závodní rakouskou, už naklepanou a všechno znova. Než sem začal kosit, tak mně to stálo asi šest litrů, za to by mně traktor dvakrát ročně jezdil po zahrádce šest let.

Kosa.jpeg

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, když máš Fux hned! To mě tchán dovolí leda rezatej pilník ze stodoly, abych mu ji nezlomil - ale zase kurs byl zdarma...

Koupil jsem si teď Teufelskerl, tak uvidim, jak to půjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...