Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

V 8. 6. 2021 v 20:52, gorlo napsal:

Já to měl povinně jako prázdninové radovánky, když jsem byl dítě. Nevím co na tom vidíte. Zase na druhou stranu, zvuk sečení trávy kosou zbožňuji. Je to jiná kultůra, než uřvanej křovinořez. 

Máš recht, pokud ležíš v lehátku a máš v ruce sklenku krásně se to poslouchá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Mě dnes potěšilo, že se okolo poledne trochu rozestoupila oblačnost, takže jsem viděl dílčí zatmění slunce.

U nás rovnako. O 10.15 h sa rozostúpili mraky, všetci sme sa prestriedali a popozerali maximum (61 %), o desať minút neskôr sa zasa zatiahlo a rozpršalo. Ale to už sme boli spokojní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, ohrenstein napsal:

A obzvláště pokud to umí a jde jim to od ruky. To je jak koukat na umělecký představení. 

Myslíš, že by se daly prodávat vstupenky? Jen by se to nesměla domáknout OSA...

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to procvičim a pozvu vás na "Sólo pro kosu a carborundum"... děti, vojáci, důchodci a chronomagoři za polovic

Licence bude volná a bude to autorský přednes, tak to by nemuselo osu zajímat, ne?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, vanderB. napsal:

..

 

Licence bude volná a bude to autorský přednes, tak to by nemuselo osu zajímat, ne?

 

Oni jsou to takovy curaci, ze byli schopny kasirovat zavreny hotely za radia a telky, takze zdravej rozum bych do toho netahal. Bud radeji vopatrnej 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, ohrenstein napsal:

A obzvláště pokud to umí a jde jim to od ruky. To je jak koukat na umělecký představení. 

Aaaa to mě je jedno. Mě stačí, že musí pracovat a já se můžu jen koukat. To do mě vždycky vstoupí takovej klid a mír…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, vanderB. napsal:

Tak já to procvičim a pozvu vás na "Sólo pro kosu a carborundum"... děti, vojáci, důchodci a chronomagoři za polovic

Licence bude volná a bude to autorský přednes, tak to by nemuselo osu zajímat, ne?

 

Vzhledem k tomu, Janda s Vondráčkovou maj doma taky trávník a mohli by s tím zacházet, půjdou po Tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...