Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 15 minutami, kuncák7 napsal:

Vím, že není zima, ale konečně jsem sem dotáhl kominíka a staví se druhej komín. Paráda 

IMG_20210615_090847.jpg

A ještě mu ukaž, jak máš pěkně uložený dřevo na zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohlášenou "kolaudaci" odkejvalo dvacet kámošů během deseti minut, yes, člověk si vždycky najde nějaký ten důvod se ožrat a co mě těší, že stíhám :punk: Jsem rád že mě děcka ukecali, bude to fajnový....z venku malý, uvnitř obrovský, dobrá zašívárna. Jo a prstů mám furt pět na obou rukách 😂

DSC_1136_1.JPG

DSC_1135_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 6. 2021 v 22:13, African napsal:

Ohlášenou "kolaudaci" odkejvalo dvacet kámošů během deseti minut, yes, člověk si vždycky najde nějaký ten důvod se ožrat a co mě těší, že stíhám :punk: Jsem rád že mě děcka ukecali, bude to fajnový....z venku malý, uvnitř obrovský, dobrá zašívárna. Jo a prstů mám furt pět na obou rukách 😂

DSC_1136_1.JPG

DSC_1135_1.JPG

Afri, ty vole, je to dobrý.... ale takový jako když tě to spadne brzo na hlavu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 6. 2021 v 8:05, Wanderer napsal:

Je to sice blbej kus opracovanýho bronzu, ale mě to udělalo radost převelikou. 60 koní opět zase zařehtá. 🙂

vlozka.jpg

Jen se zeptám,nebude dělat ten bronz s hliníkem neplechu? Dle mého bych udělal vložku z duralu, u vrchu zavařil a třeba ještě pojistil šrouby.Takto mám strach,aby se ta vložka nevytahovala, jako nesourodost materiálu, rozdílné pnutí atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...