Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, DavidLC napsal:

Dnes mě lékařka na onkolologii vyřadila z evidence 🙂

Moc GRATULUJI!!!, mě primář vyřadil už v prosinci a pár týdnu zpět jsem po velkým boji dostal zpět svou Zdravotní klasifikaci “A” - schopen bez omezení /Armáda/ a zbavil se tak “C” - schopen s omezením. 💪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Irwinek napsal:

Krásné pondělní ráno 😄

se mi stalo něco podobného 2 roky zpátky, mi volá šéf, že jestli vadí, že mi fest prší do serverovny. Že tam teda dal kýble, ale ... 

Nakonec jsme z racků sundali boční plechy a použili je jako dodatečnou střechu nad servery, když ta střecha, co měla být střechou, selhala. 

Naštěstí nic neodešlo. Veškerou vlhkost dokázala odčerpat klimatizace (tam mám speciál s aktivním řízením vlhkosti vzduchu, občas je sranda sledovat jak se z toho valí studená mlha), do které teda taky teklo proudem. 

Jediná věc, na kterou jsem volal servis byla dva dny nová kopírka na leasing. Neměl jsem odvahu ji zapnout, když jsme z ní vylili kýbl vody. Funguje dodnes. 

Upraveno uživatelem eLzyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Z. Paul napsal:

Moc GRATULUJI!!!, mě primář vyřadil už v prosinci a pár týdnu zpět jsem po velkým boji dostal zpět svou Zdravotní klasifikaci “A” - schopen bez omezení /Armáda/ a zbavil se tak “C” - schopen s omezením. 💪

Díky 🙂 Voják se stará, voják má 🙂 přeju a užívej ve zdraví 😉 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Irwinek napsal:

Krásné pondělní ráno 😄

20210621_090813.jpg

20210621_090823.jpg

20210621_090828.jpg

Len 2 switche? Akoze, nepotesi, tomu sa povie dobre vymyslena serverovna... .

Ale mohlo byt aj horsie, keby bol ten rack plny bladeov tak pises do ineho vlakna. Tie switche to asi aj rozchodia, ak to nieje nejake moc dolezite pouzite. Co asi nieje, inak by tam nenaprsalo, vsakze :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...