Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, filltos napsal:

Co to? To včerejší buřiny?

 

před 11 hodinami, eLzyx napsal:

se mi stalo něco podobného 2 roky zpátky, mi volá šéf, že jestli vadí, že mi fest prší do serverovny. Že tam teda dal kýble, ale ... 

Nakonec jsme z racků sundali boční plechy a použili je jako dodatečnou střechu nad servery, když ta střecha, co měla být střechou, selhala. 

Naštěstí nic neodešlo. Veškerou vlhkost dokázala odčerpat klimatizace (tam mám speciál s aktivním řízením vlhkosti vzduchu, občas je sranda sledovat jak se z toho valí studená mlha), do které teda taky teklo proudem. 

Jediná věc, na kterou jsem volal servis byla dva dny nová kopírka na leasing. Neměl jsem odvahu ji zapnout, když jsme z ní vylili kýbl vody. Funguje dodnes. 

Ale kdepak, to prostě jen kdosi chytrý umístil racky ve všech patrech pod trubky odvádějící kondenzát z klimatizací. Firma trubky zastrčila do sebe a teplotní roztažnost budovy byla holt větší než se počítalo, takže trubka " vyskočila ", no a kde jinde, než přeci nad rackem - na to je zákon 😄 Jako chodí všechno, dokonce i větráky, ale protože je to pod proudem, tak to půjde postupně všechno do kopru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nalil jsem manželce do jejího ne až tak starého notebooku kávu.

Pěkně velkej, plnej hrnek, řádně oslazený a půl napůl s mlíkem.

Takhle to má ráda, takový já jsem hodný manžel že jsem jí ho uvařil, ale jen předávací manévr nad křeslem s laptopem na klíně nedopadl správně. Noťas má integrované nevyndávací baterky . . . duchapřítomně jsem tedy vzal noťas a vylil z něj kávu, na tlačítko na vypnutí nereaguje, běží, běží . . . ale než jsem mohl stihnout odšroubovat kryt, obrazovka zablikala, trošku se začoudilo a smrt.

Normálně to místní kouzelníci v opravárně dokázali spravit! Dobrý IT doupě teda, připomnělo mi to koleje na vysoký na konci milénia :D 
A za osm stovek. Fantazie. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tom4 napsal:

Nalil jsem manželce do jejího ne až tak starého notebooku kávu.

Pěkně velkej, plnej hrnek, řádně oslazený a půl napůl s mlíkem.

Takhle to má ráda, takový já jsem hodný manžel že jsem jí ho uvařil, ale jen předávací manévr nad křeslem s laptopem na klíně nedopadl správně. Noťas má integrované nevyndávací baterky . . . duchapřítomně jsem tedy vzal noťas a vylil z něj kávu, na tlačítko na vypnutí nereaguje, běží, běží . . . ale než jsem mohl stihnout odšroubovat kryt, obrazovka zablikala, trošku se začoudilo a smrt.

Normálně to místní kouzelníci v opravárně dokázali spravit! Dobrý IT doupě teda, připomnělo mi to koleje na vysoký na konci milénia :D 
A za osm stovek. Fantazie. :) 

Tak to koukám. 👍 Takových příběhů moc není. Teda těch druhých částí. Těch prvních je dost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tom4 napsal:

Nalil jsem manželce do jejího ne až tak starého notebooku kávu.

Pěkně velkej, plnej hrnek, řádně oslazený a půl napůl s mlíkem.

Takhle to má ráda, takový já jsem hodný manžel že jsem jí ho uvařil, ale jen předávací manévr nad křeslem s laptopem na klíně nedopadl správně. Noťas má integrované nevyndávací baterky . . . duchapřítomně jsem tedy vzal noťas a vylil z něj kávu, na tlačítko na vypnutí nereaguje, běží, běží . . . ale než jsem mohl stihnout odšroubovat kryt, obrazovka zablikala, trošku se začoudilo a smrt.

Normálně to místní kouzelníci v opravárně dokázali spravit! Dobrý IT doupě teda, připomnělo mi to koleje na vysoký na konci milénia :D 
A za osm stovek. Fantazie. :) 

Bez mlíka a cukru by to bylo za šest stovek 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African Díky. Ten poklop už mi pár dní nedá spát, pořád nevím co na něj. Musím něco, co půjde lehce sundat, občas tam musím nakouknout na čerpadlo a na podzim vypustit vodu ze závlahy. Díval jsem se včera v OBI, mají tam takovou hodně silnou gumu a na ní umělý trávník, ale rozměr 50x50, já potřebuji 88x88, musel bych to nějak dořezávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal bych tam tzv. travní koberec, ten určitě seženeš i někde za pár korun nějaký zbytkový konec role v každém obchodě co mají koberce. A budeš to mít v jednom kousku místo nařezaneho puzzle na gumě :)

Jinak trávník takhle v roli jsem dával a i po několika letech si nemůžu vynachválit, hustý, pevný, zdravý. 👍

 

Jo a ten noťas jsem taky koukal, už jsem měl pro sichr v košíku daného nástupce :) ušetřené prachy můžu vrazit třeba  . . . třeba  . . . 😁😁😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, bobi napsal:

Jakýho baletu:eek::huh:

Dcerka bude mít představení, tak nalákali i tatínky, ne teda všichny se dali :D Pět lekcí po dvou hodinách a pak hurá na pódium, co bych pro holku neudělal. Jestli mě natáhnou ještě do Harapesek, tak tam asi omdlím... 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...