Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 11 minutami, African napsal:

Po nás šli borci, co to jedou trochu na vyšší úrovni, a tedy jsem čučel jak to je fyzicky náročné...kluci i holky během půl hodinky sedřený jak koně, palec nahoru tedy....

Tvl to tady ctu od konce, tak jsem cetl tenhle post bez souvislosti a nabyl jsem dojmu, ze popisujes nejakou bitku. Akorat mi to furt nejak nedavalo smysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, nickolas napsal:

Ja chci termin a 4 vstupenky!

To nebude levný :D Jinak dnes mě potěšilo že táta přežil pád ze štaflí s křovinořezem přímo do bazénu. Prý to jenom trochu brnělo, než vylezl, křoviňák v čoudu. Ten chlap je normálně nesmrtelný, jednou ho asi budeme muset utlouct řetězem 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Tom4 napsal:

Tvl. Co prosím tě dělal s křovinořezem na štaflích?

A nad bazénem? 

 

před 30 minutami, nickolas napsal:

Tak už víme po kom jsi :lol2:  Hlavně že to dobře dopadlo!

Yes, jablko daleko od stromu nespadlo :D

To Tom4: Má vysoký živý plot a u něho bazén a vyšlo mu to úplně přesně, jinak upřímně já to také nechápu. Jsou věci mezi nebem a zemí, křoviňák měl tři měsíce, tak je smutnej, říkám buď rád že žiješ dědku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aspoň že tak, já tím teda mydlím akorát trávu okolo plotu když už není zbytí :) hlavně mu nedávejte do ruky zastřihovač živých plotů do zásuvky, to není v kombinaci s bazénem dobrý . . .

 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Tom4 napsal:

Tak aspoň že tak, já tím teda mydlím akorát trávu okolo plotu když už není zbytí :) hlavně mu nedávejte do ruky zastřihovač živých plotů do zásuvky, to není v kombinaci s bazénem dobrý . . .

 

Ano, ten přesně držel :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...