Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, Waya03 napsal:

Ta zeď má na dýlku 110 metrů.

 

IMG-0146res.jpg

Docela nápaditý, vzhledem k tomu závodišti . jen jsem zvědav, kdy se najde imbecil a načárá tam svoje klikyhákybezladuaskladu 😞

Dost pěkná dílka jsou na tunelu pod magistrálou na Těšnově, jen ta frekvence " přemalování " je hodně vysoká.

Upraveno uživatelem Irwinek
přidání textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Irwinek napsal:

a máš na to stavební povolení? 😄 leckdo nemá takhle velkej byt 

ale paráda, klobouk dolu Tvé šikovnosti 😄

Děkujeme a jop, jsme s klukem na sebe patřičně hrdí, jen okno nám pomohl napasovat soused jinak celé pěkně sami. S mojí šikovnosti pár ran kladivem přes prsty, klukovi jednou namotala vrtačka mikinu že mu málem zlomila ruku a jinak na pohodu. Spaní luxus a plné dobrodružství, protože za boudou máme les, takže o strašidelné chvíle v noci nebyla nouze 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, African napsal:

Děkujeme a jop, jsme s klukem na sebe patřičně hrdí, jen okno nám pomohl napasovat soused jinak celé pěkně sami. S mojí šikovnosti pár ran kladivem přes prsty, klukovi jednou namotala vrtačka mikinu že mu málem zlomila ruku a jinak na pohodu. Spaní luxus a plné dobrodružství, protože za boudou máme les, takže o strašidelné chvíle v noci nebyla nouze 😆

To věřím 😄 takovéhle společné chvíle se zatraceně počítají 😄 

Já s tátou stavěl garáž ( no, byly mi 4, takže jsem spíž překážel 😄 ), a přesto, že je barák i s garáží dávno prodaný,  když jedu okolo, tak si na tátu vzpomenu 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena 12 let sledovala (někdy kriticky a jindy shovívavě) mou hodinkovou cestu.
A před pár týdny prohlásila, že chce HODINKY a ne smartwatche = dnešní cesta do zlínské zoo byla přes Gold Eligius.
Vyfotil se mi je nedaří, ženě jsou velké (asi), já přes openheart čas pořádně nevidím.... ale máme dalšího chronopacienta.

e5d93f0e9320e0dd7686e6a975916bb0.jpgd9a198a97ed84650d9033505546e17d9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Mareka01 napsal:

Žena 12 let sledovala (někdy kriticky a jindy shovívavě) mou hodinkovou cestu.
A před pár týdny prohlásila, že chce HODINKY a ne smartwatche = dnešní cesta do zlínské zoo byla přes Gold Eligius.
Vyfotil se mi je nedaří, ženě jsou velké (asi), já přes openheart čas pořádně nevidím.... ale máme dalšího chronopacienta.

e5d93f0e9320e0dd7686e6a975916bb0.jpgd9a198a97ed84650d9033505546e17d9.jpg

Pozoruhodný výběr 😄 dej pak vědět, jak je spokojena při nošení. Marky je spíš na malé baterkáče 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětloval jsem jí výhody malých hodinek a quartzu, poukazoval na špatnou čitelnost ciferníku kvůli průhledu na strojek..... přesto si sama našla tento model ve 42mm a automatu a trvala na něm (https://www.goldeligius.cz/hamilton-jazzmaster-open-heart-auto-h32705141.html).
Prostě chtěla větší hodinky kvůli čitelnosti a kombinace modrého cifru a stříbrného tahu se jí maximálně líbila (původně měli tenhle model v obchodě v dámské velikosti a nebo pánské na řemenu - obě tyto verze odmítla a počkala si tři týdny na dodávku pánských na tahu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...