Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 51 minutami, honza71 napsal:

Ntvl 👍, to nesmi nikdy videt ti nasi 😎 

Kluk dal patnáct minut na zkoušku jak bude reagovat a přiletěl úplně nadšenej, tak jsme zrovna zamluvili za čtrnáct dní hodinovej let :D Doporučuji... akorát jsme museli zapracovat na mamince, protože máme ještě v živých vzpomínkách když tu žuchli s větroněm dva kluci v minulosti. Ale byl to jediný incident za šedesát let provozu našeho letiště a kluci udělali dost věcí špatně, takže já osobně beru tento typ zábavy za zcela bezpečnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Prochy68 napsal:

do toho bych nevlezl ani za zlaty prase 🙂

To jsem si taky říkal. Ženě jsem zařídil taky takový průlet k narozkám, furt o tom mluvila, tak dostala modýlek letadla, že je to domluvené na letišti. Tak jsem ji tam nechal v rukách odborníků (kámoše kámoš) a zmizel jsem aby mě nepřemlouvali. Když jsem se vrátil, tak žena nadšená v družném hovoru a už to začalo. Rejpali do mě, keců kýbl, žena letí, ty se bojíš, no peklo a tak jsem vyměkl. Jako je to krásný, na chvilku jsem se mohl chytit řízení, vše fajn. Ten pocit, jít bokem na přistání, nic moc, ale byl jsem na zemi. Uff.  A pak, šel k nám takový klučík v montérkách a hlásí " tak co ten motor, už to nezlobí", chvíli to tam probírali a pochopil jsem že to není fórek . Tvoe málem jsem tam sebou seknul....  a už nikdy 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale s tím se dá přistát i bez motoru. Teda jestli pilot dodržuje aspoň základní předpisy na minimální výšku nad obydlenou oblastí apod. 🙂

Říká se, že ta vrtule je tam na ochlazování pilota. Jakmile se přestane točit, tak se pilot začne potit. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 7. 2021 v 15:41, African napsal:

Kluk dal patnáct minut na zkoušku jak bude reagovat a přiletěl úplně nadšenej, tak jsme zrovna zamluvili za čtrnáct dní hodinovej let :D Doporučuji... akorát jsme museli zapracovat na mamince, protože máme ještě v živých vzpomínkách když tu žuchli s větroněm dva kluci v minulosti. Ale byl to jediný incident za šedesát let provozu našeho letiště a kluci udělali dost věcí špatně, takže já osobně beru tento typ zábavy za zcela bezpečnou...

Kde jste lítali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastní humor, někdy se pobavím, když mě něco napadne....

Dneska jsem potkal známého, delší dobu jsme se neviděli, já nějak bez nálady a on měl čas i náladu. Přišla řeč na covid očkování a zeptal se, jak jsi to dal, jak ti bylo - já povídám, člověče, měl jsem průjem, on fakt jo? To jsem ještě neslyšel, já povídám, no jo, pos.al jsem se, no... on - jo a ten den nebo až druhý den? Já - ne, člověče, ještě hned v ordinaci.... a začal jsem se :D. Prej - no ty seš vůl !

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Wanderer napsal:

Ale s tím se dá přistát i bez motoru. Teda jestli pilot dodržuje aspoň základní předpisy na minimální výšku nad obydlenou oblastí apod. 🙂

Říká se, že ta vrtule je tam na ochlazování pilota. Jakmile se přestane točit, tak se pilot začne potit. 🙂

Jj, ono je to prý i součást zkoušek, jak mi říkal. Ale stejně, nemusím mít všecko 🙂 ta vrtule je dobrá 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...