Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, M.K. napsal:

Noha na stejnostranný pedál a vyšvihnout se hore..?

Nene, nad malým kolečkem vidíš takovou patku, tu si přiděláš podle toho, zda jsi pravák či levák na " správnou " stranu. Postavíš se lehounce za kolo ze strany patky, položíš nohu ( v tomto případě z leva a levou nohu ) na patku a druhou nohu ( tady tedy pravou ) švihem do pedálu na druhé ( tady pravé ) straně  při současném pohybu zadkem do sedla. Jo a musíš se zároveň maličko odrazit dopředu, aby se kolo dalo do pohybu. Jinak to neumím, ale už jsem viděl jiný způsob. I tohle mne stálo hodně odřenin 😞

Snad je to pochopitelný popis 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, M.K. napsal:

Ale jo, je to pochopitelný, jen mi moje verze přijde jednodušší. Faktem je, že jsem to nikdy nezkoušel, což mýmu tvrzení lehce ubírá na důvěryhodnosti... Dík za vysvětlení.

Ono hodně záleží na tom průměru kola, někde prostě na ten pedál nedosáhneš 😄

Každopádně musíš mít hodně dobrý balanc, protože jak se víc nakloníš, jdeš 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Irwinek napsal:

Blbě 😄

Nad malým kolečkem máš takovou patku, o tu se odrazíš a vyšvihneš se do sedla 😄

Mimochodem, tohle je křižovatka v Křižíkový ulici dnes ráno, auto je až 4 - té v řadě 

20210913_083722.jpg

20210913_083739.jpg

Až na to, že ten koloběžkar tam nemá co dělat, ale aspoň má helmu, což ty dva kolisti ne, tak je jasný, že Karlín celej je přívětivé místo pro auta všeobecne.

To nesnižuje to, že máš můj obdiv, vůbec nechápu, jak se na tom svém vehiklu na zdejších silnicích udrzis. Já to mám vyzkoušené, nalézal jsem z lavičky, jel jen rovne a po skoro rovné ulici a byl to zápřah 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kuncák7 napsal:

Až na to, že ten koloběžkar tam nemá co dělat, ale aspoň má helmu, což ty dva kolisti ne, tak je jasný, že Karlín celej je přívětivé místo pro auta všeobecne.

To nesnižuje to, že máš můj obdiv, vůbec nechápu, jak se na tom svém vehiklu na zdejších silnicích udrzis. Já to mám vyzkoušené, nalézal jsem z lavičky, jel jen rovne a po skoro rovné ulici a byl to zápřah 

Ale to nejsem já 😄 Netroufl bych si na tom do Prahy, tohle byl náhodný spolucestující v metru, tak jsme kecli a fotka mne napadla až skoro před výstupem.

Asi před 3 -mi roky jsem se nachomýtl ke klubku vyznavačů těhle kol, zjistil, že se nejedná vždy jen o historické kusy, že si je i vyrábějí a pak jsem s nimi jel na sraz a tři dny se učil. Je to hrozný! Začínal jsem z bedýnky a kolo mi drželi 😄 žádné odpružení, žádné převody - ujet na tom 10 km byl můj životní zážitek, bolely mne i ty svaly, co v těle vůbec nejsou 😄

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Irwinek napsal:

Ale to nejsem já 😄 Netroufl bych si na tom do Prahy, tohle byl náhodný spolucestující v metru, tak jsme kecli a fotka mne napadla až skoro před výstupem.

Asi před 3 -mi roky jsem se nachomýtl ke klubku vyznavačů těhle kol, zjistil, že se nejedná vždy jen o historické kusy, že si je i vyrábějí a pak jsem s nimi jel na sraz a tři dny se učil. Je to hrozný! Začínal jsem z bedýnky a kolo mi drželi 😄 žádné odpružení, žádné převody - ujet na tom 10 km byl můj životní zážitek, bolely mne i ty svaly, co v těle vůbec nejsou 😄

 

 

Já taky na tom origo nejel, to by mi nikdo nepůjčil :-))). Byl jsem rád, že se držím a zastavení bylo zkratka- pád dolů. Tohle chce cvik. Navíc, i když jezdím na kole, mě potom bolelo celé já :-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, nickolas napsal:

Chci foto s oslem!

Nejsem to sice já, ale snad neva. Já osla odmítám objímat, i ten novej napis z železa 

IMG-20210913-WA0000.jpg

IMG-20210913-WA0001.jpg

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nápis je takový řekněme zbytečný. Opičárna pro ty davy turistů z Makarské, co je tam teď vozí lodě. V sezóně je to peklo! Do Jelsy se dá jezdit až odpoledne, v podvečer, nebo ráno. Ale osel je super, toho mám rád :) Tak užívejte! 🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, siki napsal:

Taky mě to potěšilo, představa, že zvítězí zimní čas mě přes léto budila ze spaní ... a jen pro orientaci tabulka pro ty, kteří rádi vstávají před čtvrtou ráno a chodí spát v osm po večerníčku :D

915619694_zimnivsletnicas.thumb.jpg.45b9dc7e47bddbc3e7861b8e546a6aef.jpg

Ale chápu, že 1000km na západ od nás to můžou vidět jinak, když například v Bruselu je rozdíl bez pěti minut hodinu.

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, kuncák7 napsal:

Aaaaaa, debata letní vs zimní čas, usedam na terasu a budu sledovat :-)))

A dej si k tomu nějakou dobrou rybku :guitar: Závidím, ale dnes kluci nadhodili opět nějaké týdenní krosky na Krétě, tak se mi snad blízká na lepší časy, musím to zaklepat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, kuncák7 napsal:

Aaaaaa, debata letní vs zimní čas, usedam na terasu a budu sledovat :-)))

@kuncák7

normálně s Tebe mám radost, od té doby co máš paní manželku, krásně fotíš.

Oslík aj dráha polovička 1*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...