Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Když jsi na výletě linej jít ve vedru na pevnost nad městem a zapomeneš, že v centru je plno krámu. Peklo na zemi a takhle to dopadá :-))), příště už vím, že ani prkenici to nedělá dobře.

IMG-20210917-WA0036.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Americkej napsal:

Tak že radost z koupě náušnic své ženě je větší, než z nákupu hodinek sobě? To má jistě ze své hlavy, nesmějte se mu! 🙂

Ani nevím proč mi ta Martinova zpověď připomněla starý geniální pamflet “Z deníčku psychopata” ^_^

…8.5.
Nešlo to jinak. Musel jsem koupit pěkně drahý prsten. Trpěl jsem středně. Objekt netrpěl vůbec. Připadá mi to zvrácené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Radek124 napsal:

Ani nevím proč mi ta Martinova zpověď připomněla starý geniální pamflet “Z deníčku psychopata” ^_^

…8.5.
Nešlo to jinak. Musel jsem koupit pěkně drahý prsten. Trpěl jsem středně. Objekt netrpěl vůbec. Připadá mi to zvrácené.

Tak ted jsem se od srdce zasmal 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v klidu, rád si to tu čtu :-))). A náušnice jsem pouze platil, byl jsem tam dotažen pouze k placení ( v tu chvíli jsem byl jen z těch obchodu už tak nas...ej, že ani nevíte). Věděl jsem, že tím má tortura konci a jede se domů ( tedy už jen povinne kafíčko a drink ). Ta radost je pak nepopsatelná 🙂

Příště ji na oplátku vezmu na 2-3 dny do hor pod širák :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepotěšilo mě proražení přední pneu při předjíždění (na silnici mezi vesnicemi chyběl kousek krajnice), ale hodně mě potěšilo, že i když pneu začala hned házet a kloktat, tak Volvo bez problému drželo směr a umožnilo mi bezpečně zastavit (s dcerou v autě).

Jen ten vesničan si asi musel říkat, co to je za debila Pražáka, který ho předjel a hned odbočil na travnatou plochu. 🙂

Pak mě hodně potěšili místní řidiči, kteří 3x během půhodinového čekání na asistenční službu zastavili a ptali se, zdali něco nepotřebuju včetně mladé maminky s dítětem 🙂 
 

A do třetice mě potěšilo, že moje Volvo má stále ještě náhradní dojezdové kolo

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ma potešil osemročný synátor, ktorý pri diktáte z islandčiny dokázal napísať jedno kokotské 33-písmenkové slovo ešte skôr, ako sa mne podarilo ho vôbec prečítať :D Dôvod bol zrejmý - je to nejaký druh zmrzliny, takže ho vie naspamäť :D

20210918_105127.thumb.jpg.f9b9be7cbe7e98720095621a573641f1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...