Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Horhe napsal:

A na co jsi tedy potřeboval asistenční službu? 

Presne tohle me napadlo, kdyz jsem si ji zavolal a pak jsem si uvedomil, co mam pod kufrem. Tak jsem poprve v zivote menil kolo. A od pana z asistencky jsem si nechal potvrdit, ze je vse ok a dotahnout jeste o trochu srouby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, safi napsal:

Presne tohle me napadlo, kdyz jsem si ji zavolal a pak jsem si uvedomil, co mam pod kufrem. Tak jsem poprve v zivote menil kolo. A od pana z asistencky jsem si nechal potvrdit, ze je vse ok a dotahnout jeste o trochu srouby

Tak tohle pobaví hlavně čtenáře :-)). Jinak bych se ani jedním moc nechlubil :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seriál Pecha o Japonsku v roce 1973. A přítelkyně Šimako, v předposlední díle tam byli hasiči v Japonsku a Šimako volala HOZÍ hozí, to byla boží situace, 😀

Ještě jí měl naučit - Hozí, hozí mápa enkóó .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leguán - (pra)lesní kuře. Ovšem to je vegetarián :)

Hadi chutnají různě, zřejmě i podle druhu potravy, na kterou se zaměřují. U hadů z přírody hrozí větší riziko nebezpečných parazitóz, v kulturní krajině i otrava z nakumulovaných jedů, herbicidů apod. z hlodavců). U hadů z farem zas záleží na připravě, v mase je často přítomná salmonela. Platí i o krokodýlim mase.

Dostali jste informaci, jaký druh hada vám připravili? A jak to chutnalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, martar napsal:

Leguán - (pra)lesní kuře. Ovšem to je vegetarián :)

Hadi chutnají různě, zřejmě i podle druhu potravy, na kterou se zaměřují. U hadů z přírody hrozí větší riziko nebezpečných parazitóz, v kulturní krajině i otrava z nakumulovaných jedů, herbicidů apod. z hlodavců). U hadů z farem zas záleží na připravě, v mase je často přítomná salmonela. Platí i o krokodýlim mase.

Dostali jste informaci, jaký druh hada vám připravili? A jak to chutnalo?

Jo, nějaká krajta z vietnamu z farmy, připravovaná po thajsku v zázvorové omáčce 😄 jednalo se o kousky cca 10 cm dlouhé o průměru tak 2 cm - patrně něco mladšího 😄

chuť byla na pomezí jemného hovězího a hrubšího drůbežího ( krůta ), zázvor v tom moc cítit nebyl. Osobně bych uvítal teplejší, ale beru podmínky. Faktem je, že oproti tomu hadovi, kterého jsem jedl na nějakých dnech australské kuchyně mi tohle přišlo jemnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, martar napsal:

Dík :) já bych to taky dloouho dusil a na konci udělal thajskou nebo indickou omáčku. Na jinou úpravu bych asi neměl koule.

Prý se to dá i grilovat 😄 možná smotat jako bílou klobásu 😄

I ten australskej byl  v nějakém sosu, ale to asi domorodci nebudou sebou vláčet, takže nějak péct na větvi se to musí dát.

Mrzí mne, že krokodýl už byl snědený, chutnal mi víc 😄 no on se s těmi food festivaly roztrhl pytel, takže určitě není všem dnům konec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem poslouchal rozhovor na Radiožurnálu. Hostem byl pan Jiří Tichota ze Spirituál kvintetu. O jeho nadhledu a životní moudrosti nelze pochybovat,  ale co me zaujalo ještě víc, byla jeho krásná čeština. To byl med do uší. Koncert mateřštiny. Musím si to ještě pustit znovu. Uff

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Wanderer napsal:

To vypadá dobře. Kolik s tím napumpuješ kol od auta?

Je to určené k dofukování si myslím, celá kola asi nedáš, anebo budeš čekat týden :D Dofouk jsem všechna jízdní kola, dětem balóny, auto bylo na cca 2,1baru, tak jsem dal všechny čtyři na předepsaných 2,4baru no a teď mám baterku na půlce. Kolo je hned, auto docela trvá, asi tři minuty kolo co jsem foukal, ale zase na druhou stranu nastavíš bary a jdeš pryč, samo se to zastaví. Příjemná hračka.... někdy můžu zkusit i celé kolo ze srandy u kámoše v pneuservisu, ale to asi opravdu nedá.

 

DSC_1746.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

Je to určené k dofukování si myslím, celá kola asi nedáš, anebo budeš čekat týden :D Dofouk jsem všechna jízdní kola, dětem balóny, auto bylo na cca 2,1baru, tak jsem dal všechny čtyři na předepsaných 2,4baru no a teď mám baterku na půlce. Kolo je hned, auto docela trvá, asi tři minuty kolo co jsem foukal, ale zase na druhou stranu nastavíš bary a jdeš pryč, samo se to zastaví. Příjemná hračka.... někdy můžu zkusit i celé kolo ze srandy u kámoše v pneuservisu, ale to asi opravdu nedá.

 

 

Tak to je v pohodě, to by mělo zvládnout celé moto se sajdou i rezervou. Jdu psát Ježíškovi. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...