Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, milan79 napsal:

Ja nosím niečo podobné namiesto pumpy v batohu na bajk https://www.alza.sk/auto/xiaomi-mi-portable-air-pump-cierny-d5706416.htm#popis

 

A máš to jen "co kdyby" nebo to používáš? Mladej to dostal od ženy a dost na to nadává...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lynx12 napsal:

A máš to jen "co kdyby" nebo to používáš? Mladej to dostal od ženy a dost na to nadává...

Normálne to používam na bajk. Pravidelne s tým na dofukujem 3 bajky, použil som 3x pri defektoch a úplne v pohode. Na auto som to neskúšal, ale to ani nebol zámer pri kúpe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Harwey napsal:

co konkretne mu vadi na tej pumpe? pouzivam ju dost casto, na bajk je ok, gumu na aute by som s tym nefukal

 

před 21 minutami, milan79 napsal:

Normálne to používam na bajk. Pravidelne s tým na dofukujem 3 bajky, použil som 3x pri defektoch a úplne v pohode. Na auto som to neskúšal, ale to ani nebol zámer pri kúpe. 

Ani po 5 min nebyla pneu na kole nafoukána ... možná vadný kus. Zkouknul jsem tuhle videorecenzi a motorku nafoukal na 2,4 baru za 3,48 min. 

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem poblíž na hodech, vědět, že to jezdí, svezu se 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 9. 2021 v 14:19, Harwey napsal:

ma tu cepicku poriadne dotiahnutu? resp. ak ma galuskovy ventil, vymenil redukciu? ak vsetko ano, tak ma vadny kus... z prazdna do plna musi byt guma dofuknuta do minuty

Redukci má, asi fakt vadný kus... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idnes, premiun sekce a rozhovor s fotografem Václavem Fantou. Pán má ve svém požehnaném věku nadhled nad svým životem i slepotou, která ho postihla před důchodem.

https://www.idnes.cz/xman/rozhovory/fotka-fotograf-werich-fanta-modelky-havel-hornicek-slepota.A210922_161351_xman-rozhovory_jum?zdroj=top

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krom jineho me dneska potesilo zjisteni existence samozavlazovacich truhliku (jak jinak nez z nemecka) a fakt, ze se mi to naprosto presne vleze na parapet za desku v kuchyni. :)

8EF24862-31E8-4F1C-A28E-E3D203DB2AD1.thumb.jpeg.0906c8b8e9d637e54527925e088bea58.jpeg
 

Byli jsme pesky, tak jsme pobrali jen neco malo, zitra dokoupim jeste dalsi truhliky a dalsi bylinky :)

Mam z toho fakt radost. A pritom takova blbost :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pul hodiny si v aute poustim napreskacku Total Eclipse of the Heart od Bonnie Tyler a ceskou verzi Zatmeni od Leony Machalkove a nemuzu se rozhodnout, ktera je lepsi. Jsem rad, muzu resit takoveto blbosti. 🙂 V poslednich letech k tomu nebylo moc prilezitosti. 
edit: a jeste volal majitel servisu, ze oprava manzelcina auta je gratis a venku sviti slunko. Ja se snad pocuram 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Roman I. napsal:

Pul hodiny si v aute poustim napreskacku Total Eclipse of the Heart od Bonnie Tyler a ceskou verzi Zatmeni od Leony Machalkove a nemuzu se rozhodnout, ktera je lepsi. Jsem rad, muzu resit takoveto blbosti. 🙂 V poslednich letech k tomu nebylo moc prilezitosti. 
edit: a jeste volal majitel servisu, ze oprava manzelcina auta je gratis a venku sviti slunko. Ja se snad pocuram 😂😂😂

A do toho Pardubky docela šlapou 🙂. Jsi šťastnej člověk, važ si toho a užívej si to co nejdéle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...