Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Roman I. napsal:

Pul hodiny si v aute poustim napreskacku Total Eclipse of the Heart od Bonnie Tyler a ceskou verzi Zatmeni od Leony Machalkove a nemuzu se rozhodnout, ktera je lepsi. Jsem rad, muzu resit takoveto blbosti. 🙂 V poslednich letech k tomu nebylo moc prilezitosti. 
edit: a jeste volal majitel servisu, ze oprava manzelcina auta je gratis a venku sviti slunko. Ja se snad pocuram 😂😂😂

Není zač...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Vočmen napsal:

Potěšilo mě že nejde Facebook. A doufám, že už ho nikdy nerozejdou 😝

A nemusí pospíchat ani s messengerem a instagramem. Jenom ten Vdf mi vadí, ale to už je do jinýho vlákna 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsme se s kolegama hecovali, kdo jak píše všema deseti. Tak jsme si dali závod na jednom ze serverů, kterej nabízí češtinu. Potěšilo mě, že to tam pořád je :).

(v ENG dám jen 84 slov za minutu)

Kdo by chtěl - Český Test Psaní Na Klávesnici Czech - 10FastFingers.com

 

typing.jpg

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, KFL napsal:

Dneska jsme se s kolegama hecovali, kdo jak píše všema deseti. Tak jsme si dali závod na jednom ze serverů, kterej nabízí češtinu. Potěšilo mě, že to tam pořád je :).

(v ENG dám jen 84 slov za minutu)

Kdo by chtěl - Český Test Psaní Na Klávesnici Czech - 10FastFingers.com

 

typing.jpg

Proboha, proč sis změnil Avatar?? 

Mě potěšil zájem o mé staré mobilní telefony, to jsem nečekal. Aspoň to nevyhodim já :-))

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zatím nic, ale včera mě potěšilo, že lumi na Hamiltonech zůstala čitelná, po celou dobu promítání nového Bonda 😁!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, KFL napsal:

Dneska jsme se s kolegama hecovali, kdo jak píše všema deseti. Tak jsme si dali závod na jednom ze serverů, kterej nabízí češtinu. Potěšilo mě, že to tam pořád je :).

(v ENG dám jen 84 slov za minutu)

Kdo by chtěl - Český Test Psaní Na Klávesnici Czech - 10FastFingers.com

 

tak ENG taky 84.... Cestinu jsem mel myslim po skole i 110, ale ted jsem to zkousel a uz to nedam... strasne moc chyb y/z. Nicmene zrovna jsme to resili nedavno s kamosem....jaka je to bida. Treba u nas v kanclu z 20 lidi mi prijde ze jsem jedinej kdo nepise 2-4 prstama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se včera dohrabal na 109 slov/545 úhozů v CZ a 98 slov/489 úhozů v ENG. Stačilo cca 20-30 minut furt jenom psát.

A jinak souhlas, mělo by se to učit už na ZŠ, na druhym stupni... Já k tomu přišel až na střední. Předmět Obchodní korespondence jsem od začátku nenáviděl a jako správnej frajer se vsadil s profesorkou, že v prvním pololetí budu stejně rychlej se dvěma prstama jako ostatní, co se budou učit poctivě. Bajle na vysvědčení mě vyvedla z omylu a pak jsem všechno horečně doháněl na jaře. Denně 2-3 hodiny opisování časopisů a tak. Červnovou třídní soutěž na rychlost jsem nakonec vyhrál (měl jsem kolem 600 čistejch úhozů za minutu) a na výzu potom jedničku, že jo...

Ale musím říct, že i těch dnešních 545 už mi přijde jako totální uzlování prstů - neumím si představit přidat dalších 100 úhozů navíc, čehož dosahujou ti nejlepší (rekord je 212 slov za minutu, haha!).

:)

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urza je dobrý, Ankap je sice v současném globálním uspořádání utopický, je to ale celé postaveno na z mého pohledu platných myšlenkách rakouské ekonomické školy a nabízí to jiný pohled na všechny oblasti, do kterých se stát montuje, ale nemusel by.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, exell napsal:

Urza je dobrý, Ankap je sice v současném globálním uspořádání utopický, je to ale celé postaveno na z mého pohledu platných myšlenkách rakouské ekonomické školy a nabízí to jiný pohled na všechny oblasti, do kterých se stát montuje, ale nemusel by.

+ 1000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...