Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Tam to delaji ty cyklotraily. To parkovani nahore bych zrusil a kdyby se nahore postavil novej hotel misto te ruiny, urcite by to prokouklo. Chtel jsem jen rict, ze nejaka stezka korunami stromu to za nynejsiho stavu asi zhorsit nemuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesnáším studenou vodu. Ne omyl. Nenávidím. Ale mám s ženou sázku, že vydržíme od 1. září do Vánoc aspoň 5x v týdnu venku plavat. Pár minut, ale vydržet. Teď jsme ale odjeli na dovolenou do hor. Hmmm. Venkovní bazén napuštěnej, ale zákaz vstupu kvůli rekonstrukci.
Co teď? A hele potok. Ku..va ale. Jen 8 stupňů. Ale na druhou stranu u nás v prosinci bude mít voda také tak. Tak jsem tam vlezl. Cejtím se jak ironman 💪 

 

F7A357A3-A24C-49F6-87DF-6BCB5080BBC0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Ajaj napsal:

Nesnáším studenou vodu. Ne omyl. Nenávidím. Ale mám s ženou sázku, že vydržíme od 1. září do Vánoc aspoň 5x v týdnu venku plavat. Pár minut, ale vydržet. Teď jsme ale odjeli na dovolenou do hor. Hmmm. Venkovní bazén napuštěnej, ale zákaz vstupu kvůli rekonstrukci.
Co teď? A hele potok. Ku..va ale. Jen 8 stupňů. Ale na druhou stranu u nás v prosinci bude mít voda také tak. Tak jsem tam vlezl. Cejtím se jak ironman 💪 

 

F7A357A3-A24C-49F6-87DF-6BCB5080BBC0.jpeg

8 stupňů je ještě pohoda :-), neboj, bude i min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesnáším studenou vodu. Ne omyl. Nenávidím. Ale mám s ženou sázku, že vydržíme od 1. září do Vánoc aspoň 5x v týdnu venku plavat. Pár minut, ale vydržet. Teď jsme ale odjeli na dovolenou do hor. Hmmm. Venkovní bazén napuštěnej, ale zákaz vstupu kvůli rekonstrukci.
Co teď? A hele potok. Ku..va ale. Jen 8 stupňů. Ale na druhou stranu u nás v prosinci bude mít voda také tak. Tak jsem tam vlezl. Cejtím se jak ironman  
 
F7A357A3-A24C-49F6-87DF-6BCB5080BBC0.thumb.jpeg.e6fe89e7ee416f4f0566843153de25a8.jpeg

Ego i vodu prihreje
Jses dobrej


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Xenomorfus napsal:

Ajaj: Tak jestli se citis v ledove vode jako Ironman, tak si muzes gratulovat. Ja kdyz vlezu do neceho takoveho, taxe citim spise jak Wonder Woman...hlavne tam dole :-D.

Každý chlap reaguje na studenou vodu jinak. Z jednoho je holčička a z druhého alfasamec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Prochy68 napsal:

Super zprava, jen se divim, ze ji nenasli driv 3 vrtulniky s termovizi

No, já tohle taky moc nechápu. Z toho bodu co se ztratila je les na všechny strany 5-7km, všude rojnice - ale kurva tři vrtulníky s termo a 48h... a najde jí hajnej tvl. Ale hlavně že žije.

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...