Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Tezko rict, mozna se tam motalo moc lidi kolem a splynulo to nebo ji hledali az ve vetsi vzdalenosti. Ale presne jak pises, dopadlo to dobre a to je to hlavni.
U nas nenasli pred lety holcicku jen proto, ze se policajtum v rojnici nechtelo lezt do sklepa zakladu nejakeho lesniho domku, kde se pozdeji nasla.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesnáším studenou vodu. Ne omyl. Nenávidím. Ale mám s ženou sázku, že vydržíme od 1. září do Vánoc aspoň 5x v týdnu venku plavat. Pár minut, ale vydržet. Teď jsme ale odjeli na dovolenou do hor. Hmmm. Venkovní bazén napuštěnej, ale zákaz vstupu kvůli rekonstrukci.
Co teď? A hele potok. Ku..va ale. Jen 8 stupňů. Ale na druhou stranu u nás v prosinci bude mít voda také tak. Tak jsem tam vlezl. Cejtím se jak ironman  
 
F7A357A3-A24C-49F6-87DF-6BCB5080BBC0.thumb.jpeg.e6fe89e7ee416f4f0566843153de25a8.jpeg
Neco ti poradim, v prodeji je ted knizka primo pro tebe (doufam ze to nebude brano jako reklama, nic spolecneho s tim nemam)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Wanderer napsal:

Jak se to tak stane, že člověk postupně přijde o obě nohy? Teď jsme to v rodině řešili taky...

Co vím, tak je tam těžkej typ cukrovky ( bude toho asi víc- má nadváhu, nemocné srdce ). Nějak se ho na to nevyptáváme. Šíří tady kolem sebe pozitivní náladu ( já bych to neuměl ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Prochy68 napsal:

Super zprava, jen se divim, ze ji nenasli driv 3 vrtulniky s termovizi

Do pátrání se zapojil i vrtulník s termovizí, kvůli příliš blízkým korunám stromů ale byla moderní technologie neúčinná.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/julie-nemecko-patrani-domazlicko-ceska-kubice-cerchov.A211013_132605_zahranicni_jhr

Blízké koruny stromů bych pochopil jako že je tam moc hustej les, ale kdoví jak to idnes myslí 🙂 

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakpak se daří ekoterorismu v praxi? Kalifornie . . .  ;) . . . nejen u nás je kombinace dobré myšlenky (to skutečně připouštím že elektroauto na vesnici u baráku dobíjené solárem na dojíždění do města do práce JE dobrý nápad); a byrokracie která nemá delší koncepci než od voleb do voleb, zkrátka tvoří dost dramatický problémy. Jako zde.

890263861_2021-10-1316_39_40.thumb.jpg.f05cace5ed8208c4e0233612bf7cd40f.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do pátrání se zapojil i vrtulník s termovizí, kvůli příliš blízkým korunám stromů ale byla moderní technologie neúčinná.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/julie-nemecko-patrani-domazlicko-ceska-kubice-cerchov.A211013_132605_zahranicni_jhr

Blízké koruny stromů bych pochopil jako že je tam moc hustej les, ale kdoví jak to idnes myslí  

Tak to by to vysvetlovalo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 10. 2021 v 5:48, Prochy68 napsal:
V 12. 10. 2021 v 22:11, Ajaj napsal:
[mention=36709]Prochy68[/mention]- něco o velkým egu a malým ptáku? Životopis Napoleona jsem u četl…

Neeee, tady v prodeji, Cesta ledoveho muze.

Ty vole, to je ňákej úchyl. Ten snad v tom sněhu i spal. 
to snad radši ještě jednou sjedu toho Napoleóna…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...