Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Dnes se mi staly dvě věci, který mě naštvaly. Ovšem jejich kombinace je v důsledku vlastně fajn.

7:00 - odcházím narychlo z domova a nechávám na stole omylem Vulcainy. Nahý zápěstí, nekompletní pocit celej den, obavy z toho, co se děje doma...

18:00 - na Petrským náměstí vycházím v košili s vyhrnutým rukávem zpoza rohu domu a (stále na chodniku) mě sráží sdilená elektrokoloběžka jedoucí snad 30 km/h. Já na zemi, koloběžkář na zemi. Oba solidně potlučený. Když jsem si na tom blbci vybil vztek a leknutí, došlo mi, že mě trefil do levé ruky, předloktí a boku. Na dlažbě jsem se pak ještě převalil...

Mít na sobě oblíbený hodinky, mají v háji AR, dodrbaný pouzdro a možná by ani nešly. Tak to mě dneska potěšilo.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, martar napsal:

Dnes se mi staly dvě věci, který mě naštvaly. Ovšem jejich kombinace je v důsledku vlastně fajn.

7:00 - odcházím narychlo z domova a nechávám na stole omylem Vulcainy. Nahý zápěstí, nekompletní pocit celej den, obavy z toho, co se děje doma...

18:00 - na Petrským náměstí vycházím v košili s vyhrnutým rukávem zpoza rohu domu a (stále na chodniku) mě sráží sdilená elektrokoloběžka jedoucí snad 30 km/h. Já na zemi, koloběžkář na zemi. Oba solidně potlučený. Když jsem si na tom blbci vybil vztek a leknutí, došlo mi, že mě trefil do levé ruky, předloktí a boku. Na dlažbě jsem se pak ještě převalil...

Mít na sobě oblíbený hodinky, mají v háji AR, dodrbaný pouzdro a možná by ani nešly. Tak to mě dneska potěšilo.

Na hodinky kašli. Hlavně ať ty nemáš něco zlomenyho či utrzenyho. Chápu to zděšení, ale zdraví je přednější 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem dneska úplně náhodou, narazil v antikvariátu, na zřejmě těžko sehnatelnou, neopotřebovanou bichlu😁

1634762226170_compress60.jpg

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStick Díky, asi štěstí 🙂

Vylezu z Univerzity, naproti antikvariát a na vývěsce Svět Hodinek, a už to nesu domů 😁

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, taky jsem na to přišel. Já používám 1,8 a funguje to parádně.

A včera mě potěšilo setkání se spolužáky z vysoké. Normálně jsme se najedli, nikdo po nás nechtěl tečku a podobné pičoviny, normálně jsme seděli bez náhubku, jak normální lidi. Pokecali jsme očkování/neočkovaní, vzájemně si sdělili svoje pohledy na věc, nikdo nikoho neosočoval, cesta domů paráda, cesty vymetené a jelo se parádně. Fakt z toho mám radost.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...