Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Vzal jsem vcera kluky na cumendu na letiste ve Slanem. Potkali jsme tam super lidi, pustili nas do hangaru, nechali kluky sednout do letadla a nakonec si ten starsi (10 let) domluvil, ze se na jare muzou s brachou prijit proletet :D

No a jako bonus bylo, ze se maminka nezhroutila, kdyz jsme dojeli domu a kluci ji to hned ve dverich vsechno povykladali :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se těším, že dnešní, ne zrovna povedenej den, zakončím projížďkou autem za účelem uskutečnění hodinkové výměny. Bude to streka, ale uziju si to se vším všudy. 
A predani pod rouskou tmy v lese?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si udelal nehodinkovou radost, sice nemam dodelane podlahy, dvere, koupelnu atd.. ale nakupuji obrazy 😄

druhy je jeste na vystave. Je to Ondrash s Kasparkem. A mam z nej radost :)

20211119_142059.thumb.jpg.3dec9f959be385602175d684f72897ee.jpg

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poupravuju názor na svět. I v téhle době žijí lidí, co jim záleží na druhých. Když se mi podělala ta zásuvka, tak mnoho z vás pomohlo nejen radou, ale i pomocí a dnes tu mám od jednoho z vás elektrikáře ( ukecal ho a on přijel z Mníšku ). Kvaltuju na to, protože v pondělí přijde malíř, tak by tohle mělo být. Moc mě potěšila tahle solidarita a lidská soudržnost, která se mi na fóru už nějak vytrácela a přestával jsem v ní věřit. Ku..a, já bych snad i uronil slzu :-), tu si nechám až na placení :-). Všem moc dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...