Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, bohus76 napsal:

Myslím,jak to viděl elektrikář /tu zásuvku/,tak taky zamáčkl slzu 🙂   Ale přeju Ti to Martine,je to fajn ,taková zkušenost.

Jo, tak to máš svatou pravdu. Mumlal si něco o hovadech a podobne havěti. Když jsem ukázal všech šest zásuvek a pět vypínačů, co se musí udělat, tak hodil jen oči v sloup a začal dělat. Prý ať to stihne :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl Marťas, teď zas ukápla slza mě smíchy....díky :D

Jo, na světě je sice mraky sraček zrovna v týhle době, ale lidskost se v některých částech furt nevytratila. Mě taky potěšily reakce na 2 žádosti o pomoct. Jednou doprava z SK a podruhé shánění dílů. První nabídka přišla do půl hodiny...mám to tu rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, kuncák7 napsal:

Jo, tak to máš svatou pravdu. Mumlal si něco o hovadech a podobne havěti. Když jsem ukázal všech šest zásuvek a pět vypínačů, co se musí udělat, tak hodil jen oči v sloup a začal dělat. Prý ať to stihne :-))

Gratulujem, v dnesnej dobe niekam dotiahnut majstra je vzdy na oslavu, hodinky si si kupil pravom.

Nejaky kratky sumar toho, akou technologickou cestou sa nakoniec odbornik vydal by nebol? Dostala sa k slovu nakoniec aj drazkovacka, ci sa len "platal" hlinik a aky je v takom pripade majstrov odhad zivotnosti diela?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, cali napsal:

Gratulujem, v dnesnej dobe niekam dotiahnut majstra je vzdy na oslavu, hodinky si si kupil pravom.

Nejaky kratky sumar toho, akou technologickou cestou sa nakoniec odbornik vydal by nebol? Dostala sa k slovu nakoniec aj drazkovacka, ci sa len "platal" hlinik a aky je v takom pripade majstrov odhad zivotnosti diela?

Dostalo se na tvá slova. Patlat jen hliník odmítl a sekat vše nové mu přišlo škoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co potěšilo? Že jsem dnes vstával v 5 ráno, abych mohl odvézt MHD přes celou Prahu hodinky jednomu kupci ( ze Lhotky do Čakovic ). No, dojel jsem tam a kupec se ani neukázal, což trochu naštve. Na druhou stranu jsem si ale uvědomil, že bych to příště udělal zase a že vlastně ty hodinky mám rád a je to droga, bez které to asi nejde. Tak ať vám to tady všem tiká a tohle vlákno převálcuje to vlákno opačného rozpoložení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, honza71 napsal:

@kuncák7 kdybych nevedel, ze mlatis zensky, tak bych te navrhnul na statni vyznamenani :)

Snad je "kupujici" jen vocas a nestalo se mu nic vazneho 😉

To nevím, nezvedá telefon, SMS mu přijde, ale nereaguje a na Facebooku je normálně aktivní 🤣🤣. Já mám ten sever nějak zakletej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, kuncák7 napsal:

To nevím, nezvedá telefon, SMS mu přijde, ale nereaguje a na Facebooku je normálně aktivní 🤣🤣. Já mám ten sever nějak zakletej. 

Ntvl :(

Blbost udela nekdy kazdej. Obcas je to i na "moralni" kocovinu. Ale neumet zvednout hovor a rict sorry 🙈

Ale jinak to s tim severem chapu. Jsem taky ze severu a jsem taky divnej 😎

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, honza71 napsal:

Ntvl :(

Blbost udela nekdy kazdej. Obcas je to i na "moralni" kocovinu. Ale neumet zvednout hovor a rict sorry 🙈

Ale jinak to s tim severem chapu. Jsem taky ze severu a jsem taky divnej 😎

My z jihu taky :-)). Já už se tomu jen směju, vždyt jde o prd. Dnes mám takovou celkem smířlivou náladu, takže mám i částečně pochopení. Jen si na to prostě budu příště trochu dávat bacha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...