Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Já jsem trochu tupej případ, ale mě potěšil dnešní oběd. Znám jen jednu (možna jich je víc) hospodu, kde dělají býčí žlázy, smažené. Jídlo, které jsem měl párkrát v životě, manželka mě před mnoha lety málem zabila, když jsem jí chtěl dát pusu a oznámil, že jsem měl bejčí koule. Tak jsem si sedl do toho motorestu, byly zapaleny krbovky, já se v klidu najedl tohodle divnýho jídla a dal si malý pifko a byl jsem takovej mile klidnej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Roman I. napsal:

Já jsem trochu tupej případ, ale mě potěšil dnešní oběd. Znám jen jednu (možna jich je víc) hospodu, kde dělají býčí žlázy, smažené. Jídlo, které jsem měl párkrát v životě, manželka mě před mnoha lety málem zabila, když jsem jí chtěl dát pusu a oznámil, že jsem měl bejčí koule. Tak jsem si sedl do toho motorestu, byly zapaleny krbovky, já se v klidu najedl tohodle divnýho jídla a dal si malý pifko a byl jsem takovej mile klidnej. 

Ty to prostě umíš skvěle podat, tak mile a s nadhledem. Já bych napsal, že jsem se napraskl, až musím povolit pásek a jsem linej cokoli dále komentovat :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz to tady jednou psal, ale jezdili jsme kdysi kalit na Sazavu do takovyho penzionu. A majitel uz byl po letech jako nas tata a kdyz se takhle v pulce mejdanu v pulnoci rozrazily dvere od kuchyne a na stul pristál tác 1 x 1 metr a na nem vonave smazene rizecky a citronky, tak to bylo jako když mezi nás sestoupil anděl. A mnamka to byla vobrovská, tak jemný rizecky jsem zral malokdy. Ta pointa s tema bycima zlazama nas pak trochu prekvapila, ale v podstate se nic nestalo a vzpominam na to jako na delikatesu 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 11. 2021 v 14:13, Roman I. napsal:

Já jsem trochu tupej případ, ale mě potěšil dnešní oběd. Znám jen jednu (možna jich je víc) hospodu, kde dělají býčí žlázy, smažené. Jídlo, které jsem měl párkrát v životě, manželka mě před mnoha lety málem zabila, když jsem jí chtěl dát pusu a oznámil, že jsem měl bejčí koule. Tak jsem si sedl do toho motorestu, byly zapaleny krbovky, já se v klidu najedl tohodle divnýho jídla a dal si malý pifko a byl jsem takovej mile klidnej. 

To skoro zní, jako bys jel přes Zlatou Studnu v Sebranicích (silnice 43 ze severu na Brno), tam je mají pravidelně a krb právě tuším taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Lamiczka napsal:

To skoro zní, jako bys jel přes Zlatou Studnu v Sebranicích (silnice 43 ze severu na Brno), tam je mají pravidelně a krb právě tuším taky :)

Taky jsem si na Sebranice hned vzpomněl :) Tam je mívali vždycky. Ale parkrát jsem teda jedl domácí a to se fakt nedá srovnat, orgasmus v hubě :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Rob2805 napsal:

Taky jsem si na Sebranice hned vzpomněl :) Tam je mívali vždycky. Ale parkrát jsem teda jedl domácí a to se fakt nedá srovnat, orgasmus v hubě :) 

Právě to jídlo dostalo novej rozměr 😂

Já mám Zlatou studnu 5km od baráku, jezdím kolem toho do práce :)

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšil mě poctivej personál v kině CineStar IGy ČB. Včera mi tam na Bondovi vypadnul do sedačky kapesní nůž a dneska dopoledne jsem tam došel a poctivě vrátili. Uklízečka dostala padesátku na kafe, víc jsem po kapse neměl. Co mě trochu rozčarovalo byl spíš ten film. Jako fakt je novej 007 ošklivá černoska s prdelí jak pivovarskej valach??

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Waya03 napsal:

Potěšil mě poctivej personál v kině CineStar IGy ČB. Včera mi tam na Bondovi vypadnul do sedačky kapesní nůž a dneska dopoledne jsem tam došel a poctivě vrátili. Uklízečka dostala padesátku na kafe, víc jsem po kapse neměl. Co mě trochu rozčarovalo byl spíš ten film. Jako fakt je novej 007 ošklivá černoska s prdelí jak pivovarskej valach??

Podivej se černošské klipy, na ty prdele a potom třeba na reklamu Zalando, kde se ocucávají dva frajeři .

Mohlo by být ještě výrazně hůř🤮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta padesatka na kafe pro uklizecku je takovej osli mustek… Byl jsem dneska v Kaufu a odchytil me bezdomovec. Nejaka korunka? Nebyla, povidam. Tak aspon cigarko? Rikam si, ale jo, dam mu. Smatram po kapsach a nemam, nechal jsem je doma. Tak rikam, sorry nemam, zustaly doma. Borec takovy ten pohled, jakoze jasne, to urcite. Nakoupil jsem, paj jsem si sel pro svy cigara do trafiky, no a vzal jsem mu jedny Stareny. Cume jak puk, kdyz jsem mu je dones. Jeden nikdy kde nakonec skonci 🤷‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, nickolas napsal:

Ta padesatka na kafe pro uklizecku je takovej osli mustek… Byl jsem dneska v Kaufu a odchytil me bezdomovec. Nejaka korunka? Nebyla, povidam. Tak aspon cigarko? Rikam si, ale jo, dam mu. Smatram po kapsach a nemam, nechal jsem je doma. Tak rikam, sorry nemam, zustaly doma. Borec takovy ten pohled, jakoze jasne, to urcite. Nakoupil jsem, paj jsem si sel pro svy cigara do trafiky, no a vzal jsem mu jedny Stareny. Cume jak puk, kdyz jsem mu je dones. Jeden nikdy kde nakonec skonci 🤷‍♀️

Pamatuju se za svýho mládí, že Startky stály 4,- Kčs. Kolik stojí dneska?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...