Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, African napsal:

.... na vánoce jest připraveno, aniž bych vstoupil nohou do nějákého z obchodů :guitar: ... 

před 4 hodinami, African napsal:

Ty vogo, jedu do Penny 🙏

Hezký 🙂 

Jinak k těm návodům, já předevčírem skládal s návodem hajzlštětku z Ikea, ta rukojeť byla asi ze třech kusů, který mi nějak nešly do sebe ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v jednapadesáti "objevil" hrubozrnnej mettwurst. Mažu si to masíčko na čerstvej chleba a jsem šťastnej... Někdo tu někde kdysi psal, že uspokojení mužskejch potřeb je asi tak jednoduchý jako uspokojit potřeby psa. Něco na tom bude :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v jednapadesáti "objevil" hrubozrnnej mettwurst. Mažu si to masíčko na čerstvej chleba a jsem šťastnej... Někdo tu někde kdysi psal, že uspokojení mužskejch potřeb je asi tak jednoduchý jako uspokojit potřeby psa. Něco na tom bude
To bude tím, že bydlíš daleko od německých hranic, u nás je zásobování touto komoditou velice tristní. A co teprve ochucený Hackepeter s čerstvou houskou a cibulí, to je luxus. Mají to ovšem jen čerstvé v řeznictví...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Penny Market v akci. Drahý to je jak svině i tak (44,90) ale mám radost z těch plechovek, moc jsem je v Česku za poslední dobu nevídal.
guinness.jpg.7c4cceb7f459c710f5a29fd9d6aa5bdf.jpg
Díky za tip, dnes jsem manželku poslal do Penny, ale u nás mají asi lepší akci, 44,90 chtěli za celé balení.

Odesláno z mého Redmi Note 5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mohlo ředitelství rozhodnout. Ale i kdyby šel proti tomu, tak jde proti ředitelství, nikoli proti Verstappenovi. Důsledkem by tedy nebylo odsunutí Verstappena. Anulovat závod taky nebude chtít, protože pak by byl mistrem světa Verstappen, protože má více vítězství. Jediné, z čeho mám obavy jsou Verstappenova esíčka na rovince, kde to prasit IMHO musel, protože ten jeho motor byl fakt slabší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...