Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Já měl velkou radost včera. Měl jsem narozeniny, prvně mi z čista jasna žena přinesla balíček a on to byl chronomag kalendář a pak jsem od ní k narozeninám dostal obraz namalovanej od kamaráda, kterej jsem od něj chtěl a on mi psal, že už je prodanej....a ona na mě takto krásně myslela žena. Měl jsem radost jak malej. Navíc byl malovanej za covidu, když kamarádovi zavřeli divadlo a snažil se nějak přivydělat aby utáhl rodinu...takže pro mě radost dvojitá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 12. 2021 v 11:13, African napsal:

Každoroční tradice hledání stojanu, která kolikrát zabere i několik dní :D Letos jsem ho za pouhé dvě hodinky měl, jsem dobrej :punk:

DSC_2128.JPG

Mám doma stejnej, resp. stejně blbej a kácející se. Takže letos na něj hodlám navařit ocelovou desku, kterou jsem po vánocích nechal vypálit laserem. Samozřejmě desku jsem hledal a stojan taky nevím kde je. 😄

Jinak mě dnes potěšila úspěšně složená zkouška.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme doma historický litinový, krásný... sice jen na malý stromek, ale fakt pěknej.

Kdysi jsem si řekl, že ho odborně zrestauruju, přece jen už byla ta zelená barva obouchaná, jedna nožka vařená...

V práci mi to opískovali, potom jsem to dal do lakovny ať tam něco hodí..

Krásná starorůžová, ani nevím, že jsme někdy takovou barvu používali...

Když to viděla doma žena, bylo to poprvé, co jsem ji viděl pít slivovici přímo z lahve.

jak sundám bednu s baňkami, postnu foto. jako, mě se to líbí, je to takové- hřejivé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mě dnes čeká cesta se psem přes celou Prahu a pak ještě hodinu cesta vlakem a 3 km chůze do kopce, tak potěšilo a moc, že pes, po pěti letech poznal svou cestovní tašku a naučeně tam sám hupsnul ( vzhledem k tomu, že se z něho stává nerudnej dědek, velice potěší, že ho tam nemusím za neustálého vrčení soukat ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Lamiczka napsal:

Já měl velkou radost včera. Měl jsem narozeniny, prvně mi z čista jasna žena přinesla balíček a on to byl chronomag kalendář a pak jsem od ní k narozeninám dostal obraz namalovanej od kamaráda, kterej jsem od něj chtěl a on mi psal, že už je prodanej....a ona na mě takto krásně myslela žena. Měl jsem radost jak malej. Navíc byl malovanej za covidu, když kamarádovi zavřeli divadlo a snažil se nějak přivydělat aby utáhl rodinu...takže pro mě radost dvojitá :)

No všetko najlepšie!🥂🎂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 12. 2021 v 14:32, ewolucionar napsal:

Auticka nabite,aplikacia stiahnuta,šup do skryše...to budu na Vianoce závody s juniorom....a pritom taka mala blbost z benzinky :-)))

BBurago na dálku, Jo? To jsem neznal. Jdu gúglit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...