Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 15 minutami, Bert napsal:

Geodete, ze mně mluví závist. Já musím čumět na S čerty nejsou žerty. Protože TV okupuje sedmiletá saň ... 🙂

To taky neni špatný. 

Je to rebel! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil.

Doufám, že tam nemám chybu. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Bert napsal:

Geodete, ze mně mluví závist. Já musím čumět na S čerty nejsou žerty. Protože TV okupuje sedmiletá saň ... 🙂

Někoho nasereš, někoho zase potěšíš,no není to jednoduché 😋 Moji darebáci byli u babičky a mladý se pak smál,jak houpací kůň u té autoškoly, pan Agostineli😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, African napsal:

Ty vogo, to máš ještě vo reprák větší masakr než můj kluk, bůh s tebou bratře 🤣

Tak mame dva kluky, takze musej mit dva repraky :D

před 6 hodinami, PepaSFI napsal:

a teď si představte ty repráky takhle na Silvestra, po nějaký tý trošce alkoholu. To budou fejsbůčky a instáče plný ukázek jak tatínek zpíval a tančil.

Jsem celkem nudnej patron :), takze tento typ verejne ostudy me temer jiste neceka 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, African napsal:

A já se naštěstí neúčastním ani na Facebooku, ani na Instagramu :D

Tak Facebook taky nemam na Instagram hazim z drtive vetsiny jen fotky svejch GP :)

A to asi nejdulezitejsi ve vztahu k potencialnimu videu se zpevem a tancem je fakt, ze zkratka nepiju 😎

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, PepaSFI napsal:

to že nejste na fejsu a instáči nezamená že to tam někdo nedá. A že někdo nepije mu dává naději že bude takového videa spíš autorem než aktérem 🙂 Móc pochybuju, že by u rozdováděného silvestrovského slavení, zůstala taková hračka bez povšimnutí.

Mylne se domnivas, ze se u nas porada neco jako silvestrovske dovadeni :)Tyhle casy jsou jiz (doufam) davno nadobro pryc 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, PepaSFI napsal:

to že nejste na fejsu a instáči nezamená že to tam někdo nedá. A že někdo nepije mu dává naději že bude takového videa spíš autorem než aktérem 🙂 Móc pochybuju, že by u rozdováděného silvestrovského slavení, zůstala taková hračka bez povšimnutí.

Tož já piju, zpívám i tančím a jelikož přijde i malá skupina dobrých přátel, tak Karaoky určitě dopadne 😂 Každopádně díky za upozornění, budu informovat mé přátelé o mých autorských právec a vydám tak přísný zákaz zveřejňování 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...