Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Trubky z Hořic pendolinový najs!  Neznal sem. Až u nás ten vlak zabrzdí, hned si dvoje koupím. 

Tome, pojmenovaný jednotky jsou dlouholetá tradice. Nedávno jsem jezdil s notně vyžilým exemplářem 810ky.  Jmenoval jak má paní.   :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ewolucionar napsal:

Epix 2 objednany...

👍 

ja furt váhám nad těma fenix 7x.

Kurňa ty bych fakt chtěl. Ale zase 5x mi furt funguje a mám tam všechno co potřebuju. Trojky se mi ještě před pár týdny válely doma, než jsem se jich zbavil darem…

ale sakra ty sedmy jsou fakt skvělý…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, honza71 napsal:

Spis pobavilo.

manzelka "zkousi" mladsiho syna z prvouky (3.trida) a jeden z dotazu je:

Martine, jak se jmenuje nas pan starosta ?

Mko: No Jirka 

Holt zijem na vesnici :)

 

 

 

 

 

Život na vesnici má své kouzlo:

Kalina: Ve městě cizoložství utajíš, Václave, ale tady ne. Bohužel.
Václav: Má to vliv na dojivost nebo na přírůstky?
Kalina: Jak to myslíš?
Václav: Jestli ne, tak je to čistě moje soukromá věc, ne?
Kalina: No, je a není, Václave. Víš, na venkově, tam je úplně jiná morálka.
Václav: Jo, jaká?
Kalina: Nezkažená.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nákup potravin v Polsku a to už nejsou jenom výhodné ceny, ale ve většině případů ceny až poloviční. U nás mě připadá že se tak nějak všechno totálně zbláznilo poslední dobou a dávat například osmdesát korun těm zlodějům za pět plátků lososa, když stojí u polínek třicet, už prostě nebudu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Nákup potravin v Polsku a to už nejsou jenom výhodné ceny, ale ve většině případů ceny až poloviční. U nás mě připadá že se tak nějak všechno totálně zbláznilo poslední dobou a dávat například osmdesát korun těm zlodějům za pět plátků lososa, když stojí u polínek třicet, už prostě nebudu....

Do kterých obchodů tam jezdíš? Do kaufu, nebo těch jejích, neznám ty názvy. A nemělo by to být od Února ještě levnější, co se DPH týče?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, revue gt napsal:

Do kterých obchodů tam jezdíš? Do kaufu, nebo těch jejích, neznám ty názvy. A nemělo by to být od Února ještě levnější, co se DPH týče?

Jop, budou sundávat DPH z některých potravin na šest měsíců co jsem slyšel. Dneska jsem vzal útokem Biedronku, kde je dobrý mít kartu, která už dnes jde registrovat i na české telefonní číslo. Ale defakto mají všechny obchody už dnes levnější, kámoš koupil v PL Decathlonu brusle o sedm stovek levněji než v CZ Decathlonu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souboj dvou Sebastienů, ambasadorů Richard Mille, na Rally Monte Carlo. Boj až do konce, zbytku světa ujeli o parník, zvlášť u Loeba který se sotva vrátil z Dakaru hned vyrazil na Monte a vyhrál to je obdivuhodný výkon. 

Foto FB FIA 

269605002_5036183156412272_5426080087090769846_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted me fakt potesilo, ze druha osmicka sla ven uplne v pohode a bylo to vlastne uplne ok. Tak tohle mam za sebou :) tu minulou mi rvali 2h a neco a to si ji vybrali, ze bude lehci. Ted 35 minut se vsim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...