Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Dnes nemám narozky ani svátek, ale návrat domů byl pecka. Čekají na mě holky a Maťo, něco pro tebe máme. Stojí to před barákem, víme, žes koukal po jedničkové, ale tohle je lepší. 

Jen nevím, jak zvládnu tolik technickejch picifur 🤣🤣. Vše mi prý vysvětlí, ale teď to ještě musíme protáhnout a jsou fuč. Ale radost mám velkou.

IMG_20220217_152603.jpg

IMG_20220217_152633.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po ctyrech mesicich utrpeni a trech reklamacich mobilu Samsung (jiz nekolikatym problematickym modelem v rade), mam patym dnem nejake Realme nebo jak se to pise a jsem fakt spokojenej. Vystoupil jsem ze vzteku z autistickeho strachu opustit po asi 15 letech znacku, nebot je mobil pro me jen nutne zlo a najednou mam neco, cehoz nejsem otrok, ale slouzi mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Radius napsal:

Po ctyrech mesicich utrpeni a trech reklamacich mobilu Samsung (jiz nekolikatym problematickym modelem v rade), mam patym dnem nejake Realme nebo jak se to pise a jsem fakt spokojenej. Vystoupil jsem ze vzteku z autistickeho strachu opustit po asi 15 letech znacku, nebot je mobil pro me jen nutne zlo a najednou mam neco, cehoz nejsem otrok, ale slouzi mi to.

Realme je spica pomer cena/vykon. A cisty Android.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem kvůli situaci v EU odložil Nepál o měsíc, protože tady nechci nechávat rodinku samotnou a jsem z toho všeho nějaký divný, ale kdo není. No a včera mi manželka u sklenky dobrého vína hodila na stůl zájezd do Egypta...prý že děti už jsou velký dost pro tuto destinaci, takže příští týden odlet než nám jebne, yes 🙏 Úplně nás všechny rozbila a velmi potěšila 😍

12526995-utopia-beach-club.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...