Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Právě teď, gargamel napsal:

@Baldic

U Fordu dobrý 👍

Ale upřímně o kolik je Mondeo dražší k a povezme si upřímně i lepší) než Astra? 

Očekával jsem upřímně ten tvůj druhý post z STK u mě už dnes 😁, proto mě to tak potěšilo. 

Cena/trieda auta s tym nema nic spolocne. Naopak, po tych rokoch je na aute za 60k nasobne viac kurvitok ako na aute za 20k ktore sa mozu pokazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, gargamel napsal:

Nedokážu si upřímně představit už moc víc kurvitek u tý Astry, leč sem jim vděčný za ( velmi pravdepodobne) záchranu života mého, manželky i švagrové a to hned 2x

 Jinak super výsledky, Audi je halt kvalitka 👍

Ja si fakt nemyslim ze je Audi kvalitativne inde nez priemer. Uplne rovnako som to mal na vsetkych autach (okrem Mondea Mk3, tam bola korozia na karoserii). Teda ja sa o auta staram, ale nie z dovodu STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, gargamel napsal:

Njn, buď jak buď, prostě mi to dnes, teda vlastně už včera 😄, udělalo radost. Čekal sem spíš nejakej průser 😁. Zítra ho za odměnu půjdu opláchnout od toho saharskýho sajrajtu 🙂

Brou noc 🙂

Asi takhle . Tvoje radost je zřejmě oprávněná a máš na ni právo. Opel neni v posledních deseti letech značka s dobrym jménem, tak jako Renault, ale i přesto by u mne byl tento výsledek u takto nového auta s malým nájezdem očekávaný . Navíc si prosím vezmi jak velice málo věcí se na Stk kontroluje . 
Že máš vozidlo ještě rok v záruce je tvůj omyl .  Podivej se co máš vlastně v těchto kilometrech opravdu v tovární záruce a na co už Ti tovární záruka dávno padla . 
Máš to bud v kupní smlouvě a nebo v odkazu na “obchodní podminky”😂

Jinak radost z maličkostí je důležitá, tak si ji hýčkej a užívej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technická dnes
130 000 km, stáří 4 roky, vehikl Opel Astra combi ST, 1.6 CDTI, auto zbytečně nemučeno, leč rozhodně nešetřeno
Já hned před těma štyrma lety, když jsem tehdá s ním vyjížděl z krámu věděl, že budem kamarádi
Takže pánové, jestli hledáte spolehlivýho parťáka, tak serte na to, co říkal Jeremy Clarkson a prostě Opel, jo 20220315_165903.thumb.jpg.9cc2407e30ba0f9284aef1dfd52d468d.jpg
Ve zdraví si ho užij.Na chlubeníto moc není ale když uvážím fakt že palubka OC III v tomhle věku je jak Polo po 15 letech tak mě hlava nebere co soudruzi v automotive předvádějí.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, gargamel napsal:

Njn, buď jak buď, prostě mi to dnes, teda vlastně už včera 😄, udělalo radost. Čekal sem spíš nejakej průser 😁. Zítra ho za odměnu půjdu opláchnout od toho saharskýho sajrajtu 🙂

Brou noc 🙂

Tomu rozumím, nicméně se taky přikláním k názoru, že ve 130 tis. km a 4 letech bych průser ještě nečekal, Focuse jsem kupoval někdy v necelých 180 tits. a 5 letech a tu STK bez ztráty kytičky dával taky. Pravda je že jsem tomu šel naproti, že jsem auto strčil k AD s objednávkou "udělat technickou" půjčil si od nich náhradní auto a jel si po svejch. Doložit to nemám čím,  neb papíry šly do světa i s autem v jeho 10 letech a 300 tis. km.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se řezat nebude. Teda bude, ale ne dneska.

1) Minulej týden 2x550km v autě. První cesta ještě trochu okej, v pátek po dojezdu bolest v lýtku už dost znatelná

2) sobota - už bolest jak kráva a je mi jasný, že trombóza je zpátky. No nic, hlavně přetrpět a v pondělí skočím pro léky

3) neděle - doboha už táhni na ambulanci zařve žena. Já (v duchu) - seš zas chytrá doktorko….později: TVL ještě, že ty ženy máme!

4) ambulance - test krve = jasný trombo. Já - ty vole jak jste všichni chytrý…
Oni - v pondělí si ještě zajděte na sono. Já (v duchu) - tvl proč?!? Chci jen léky

5) Pondělí odpo - Sono - trombo je úplně jinde než bolest a ku..va velký. V lýtku se vám už jen nahromadila krev a to je ten nejmenší problém. Ja - co? Oni - okamžitě lehnout a zůstáváte tady. Já - co o o???

6) pondělí večer - sepisuji “závět” v nemocničním pokoji

7) úterý ráno - doktor 1 - tak to říznem. Já - šlo by to už dneska? Vona - jsme plný. Až zitra

8)úterý odpo - další sono - no přemejšleli jsme a možná neřezat. Já - prosím prosím

9) úterý noc - vedle mě maník co ho řezali v pondělí ráno. Nechci. Fakt nechci. A to do něj cpali ob dvě hodiny všechny léky co měli na utišení bolesti. Taky jsem nespal.

10) středa ráno - doktor 2 (chirurg) - já vás budu řezat. Ja - wtf?!? Von - šklebí se a “no ještě uvidíme”. Další doktor (3) - chci váš rentgen. Já - tvl už jste 2x dělali sono nohy. Von suše - hrudníku…

11) středa oběd - chirurg & šefka sono: stojí to za piču ale řezat nemusíme (dneska)…chirurg: abyste to nechápal blbě “řezat musíme, ale ne dneska”. Já: “mluv na mě, jak na zlatýho retrívra”. Von - máte problém, který budeme teď léčit. Když to nezabere ze 100%, budeme asi řezat (vyměnit část žíly) a určitě řezat křečáky (já - jo stojej, spíš vypadaj na pi.ču, ale funkčně okej a koho zajímá v mým věku design)

takže závěr: -> řezat za půl roku. Teď léky na ředění krve. Kompresní punčochu až po koule. Plus nějaký nepodstatný omezení v životě

positiva - jsem z nemocnice doma (doufám, že další návštěva opět po 30letém intervalu), dovolená za 3 týdny ok, běžecká sezóna v létě snad okej, prácovně díkybohu můžu fungovat.

Prostě krásnej den!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Ajaj napsal:

Že se řezat nebude. Teda bude, ale ne dneska.

1) Minulej týden 2x550km v autě. První cesta ještě trochu okej, v pátek po dojezdu bolest v lýtku už dost znatelná

2) sobota - už bolest jak kráva a je mi jasný, že trombóza je zpátky. No nic, hlavně přetrpět a v pondělí skočím pro léky

3) neděle - doboha už táhni na ambulanci zařve žena. Já (v duchu) - seš zas chytrá doktorko….později: TVL ještě, že ty ženy máme!

4) ambulance - test krve = jasný trombo. Já - ty vole jak jste všichni chytrý…
Oni - v pondělí si ještě zajděte na sono. Já (v duchu) - tvl proč?!? Chci jen léky

5) Pondělí odpo - Sono - trombo je úplně jinde než bolest a ku..va velký. V lýtku se vám už jen nahromadila krev a to je ten nejmenší problém. Ja - co? Oni - okamžitě lehnout a zůstáváte tady. Já - co o o???

6) pondělí večer - sepisuji “závět” v nemocničním pokoji

7) úterý ráno - doktor 1 - tak to říznem. Já - šlo by to už dneska? Vona - jsme plný. Až zitra

8)úterý odpo - další sono - no přemejšleli jsme a možná neřezat. Já - prosím prosím

9) úterý noc - vedle mě maník co ho řezali v pondělí ráno. Nechci. Fakt nechci. A to do něj cpali ob dvě hodiny všechny léky co měli na utišení bolesti. Taky jsem nespal.

10) středa ráno - doktor 2 (chirurg) - já vás budu řezat. Ja - wtf?!? Von - šklebí se a “no ještě uvidíme”. Další doktor (3) - chci váš rentgen. Já - tvl už jste 2x dělali sono nohy. Von suše - hrudníku…

11) středa oběd - chirurg & šefka sono: stojí to za piču ale řezat nemusíme (dneska)…chirurg: abyste to nechápal blbě “řezat musíme, ale ne dneska”. Já: “mluv na mě, jak na zlatýho retrívra”. Von - máte problém, který budeme teď léčit. Když to nezabere ze 100%, budeme asi řezat (vyměnit část žíly) a určitě řezat křečáky (já - jo stojej, spíš vypadaj na pi.ču, ale funkčně okej a koho zajímá v mým věku design)

takže závěr: -> řezat za půl roku. Teď léky na ředění krve. Kompresní punčochu až po koule. Plus nějaký nepodstatný omezení v životě

positiva - jsem z nemocnice doma (doufám, že další návštěva opět po 30letém intervalu), dovolená za 3 týdny ok, běžecká sezóna v létě snad okej, prácovně díkybohu můžu fungovat.

Prostě krásnej den!

 

Krásně napsaný! Mám radost s tebou! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...