Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 44 minutami, Ajaj napsal:

Že se řezat nebude. Teda bude, ale ne dneska.

1) Minulej týden 2x550km v autě. První cesta ještě trochu okej, v pátek po dojezdu bolest v lýtku už dost znatelná

2) sobota - už bolest jak kráva a je mi jasný, že trombóza je zpátky. No nic, hlavně přetrpět a v pondělí skočím pro léky

3) neděle - doboha už táhni na ambulanci zařve žena. Já (v duchu) - seš zas chytrá doktorko….později: TVL ještě, že ty ženy máme!

4) ambulance - test krve = jasný trombo. Já - ty vole jak jste všichni chytrý…
Oni - v pondělí si ještě zajděte na sono. Já (v duchu) - tvl proč?!? Chci jen léky

5) Pondělí odpo - Sono - trombo je úplně jinde než bolest a ku..va velký. V lýtku se vám už jen nahromadila krev a to je ten nejmenší problém. Ja - co? Oni - okamžitě lehnout a zůstáváte tady. Já - co o o???

6) pondělí večer - sepisuji “závět” v nemocničním pokoji

7) úterý ráno - doktor 1 - tak to říznem. Já - šlo by to už dneska? Vona - jsme plný. Až zitra

8)úterý odpo - další sono - no přemejšleli jsme a možná neřezat. Já - prosím prosím

9) úterý noc - vedle mě maník co ho řezali v pondělí ráno. Nechci. Fakt nechci. A to do něj cpali ob dvě hodiny všechny léky co měli na utišení bolesti. Taky jsem nespal.

10) středa ráno - doktor 2 (chirurg) - já vás budu řezat. Ja - wtf?!? Von - šklebí se a “no ještě uvidíme”. Další doktor (3) - chci váš rentgen. Já - tvl už jste 2x dělali sono nohy. Von suše - hrudníku…

11) středa oběd - chirurg & šefka sono: stojí to za piču ale řezat nemusíme (dneska)…chirurg: abyste to nechápal blbě “řezat musíme, ale ne dneska”. Já: “mluv na mě, jak na zlatýho retrívra”. Von - máte problém, který budeme teď léčit. Když to nezabere ze 100%, budeme asi řezat (vyměnit část žíly) a určitě řezat křečáky (já - jo stojej, spíš vypadaj na pi.ču, ale funkčně okej a koho zajímá v mým věku design)

takže závěr: -> řezat za půl roku. Teď léky na ředění krve. Kompresní punčochu až po koule. Plus nějaký nepodstatný omezení v životě

positiva - jsem z nemocnice doma (doufám, že další návštěva opět po 30letém intervalu), dovolená za 3 týdny ok, běžecká sezóna v létě snad okej, prácovně díkybohu můžu fungovat.

Prostě krásnej den!

 

Vcelku je tohle zpráva na hovno, ale potěšila by mě a kdybys neměl ty léky na ředění krve, tak bych ti řekl, aby ses vozral. Držím ti palce s tím dalším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ajaj napsal:

jo, repete po necelým roce. Jenom je to teď větší (přes 10cm shitu v žíle) ale v tý lepší žíle (nehrozí embolie).

takže to začnu brát vážně. Veřejně slibuji 🤝

Recidiva? Tak si daj vysetrit markry a  genetiku a tak podobne, ak to este neprebehlo, Tvoja zena bude vediet. Jo a bud rad, ze je to len trombo (ked uz sme v co ma potesilo:). Myslim, ze riedenia krvi sa uz nezbavis (a odporucam nebyt frajer a radsej to brat, hovorim, zial, zo skusenosti), rad by som sa mylil. Drzim prsteky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ajaj napsal:

jo, repete po necelým roce. Jenom je to teď větší (přes 10cm shitu v žíle) ale v tý lepší žíle (nehrozí embolie).

takže to začnu brát vážně. Veřejně slibuji 🤝

Jj, měl jsem taky lýtko, tak injekce a prášky. Pak že dobrý a asi za rok,dva zacpaná tepna k játrům (doktor se mi, překvapivě, omluvil) a zase píchání, teď už jen prášky.... Sice to jsou jedny Seika na rok, ale než rozpíchaný břicho 🙂

Zobej a neřeš to 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prostě žeru svůj byt, vždy jsem chtěl vysoké stropy. Jako malý jsem vyrůstal v 90kach v Ostravě v šedém paneláku, teď jsou na něm barevné kruhy a nevím jestli je to lepší... Pak si na výšce hned zamiloval Prahu. A teď si cestou domů vystupuji dřív, chodím přes Kampu, most Legií, park Kinských. To mě bavit asi nikdy nepřestane.. :)

20220318_114147.thumb.jpg.f5ce1431a00fb5f600cba64e1cdd7c70.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, vojta1 napsal:

Já prostě žeru svůj byt, vždy jsem chtěl vysoké stropy. Jako malý jsem vyrůstal v 90kach v Ostravě v šedém paneláku, teď jsou na něm barevné kruhy a nevím jestli je to lepší... Pak si na výšce hned zamiloval Prahu. A teď si cestou domů vystupuji dřív, chodím přes Kampu, most Legií, park Kinských. To mě bavit asi nikdy nepřestane.. :)

 

A kde mas ty pekny maluvky na zdech? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Prochy68 napsal:

A kde mas ty pekny maluvky na zdech? 🙂

Myslíš tohle? Jinak obraz jsem teď jeden půjčil na výstavu do Kadaně.

20220213_153939.thumb.jpg.474f5040f94583e9cace5284b4243bf4.jpg

Nebo tohle od Piráta z Prahy 5 😃 mimochodem je v boardu Pražské plynárenské...😄

20211011_234957.thumb.jpg.b3a5926ac77036e42a58de128ae634da.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, vojta1 napsal:

Já prostě žeru svůj byt, vždy jsem chtěl vysoké stropy. Jako malý jsem vyrůstal v 90kach v Ostravě v šedém paneláku, teď jsou na něm barevné kruhy a nevím jestli je to lepší... Pak si na výšce hned zamiloval Prahu. A teď si cestou domů vystupuji dřív, chodím přes Kampu, most Legií, park Kinských. To mě bavit asi nikdy nepřestane.. :)

20220318_114147.thumb.jpg.f5ce1431a00fb5f600cba64e1cdd7c70.jpg

Luxusní Halabala!!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem to přes epo, v úmyslu jsem to neměl, ale když jsem hledal formulář a našel že to jde podepsat bankovní identitou, tak jsem to zkusil a dobrý.
[mention=39966]Ajaj[/mention] nevím jak to máš obsáhlý, ale já zadám osobní údaje, přepisu příjem od zaměstnavatele plus ostatní příjmy akcie prijem/výdej a hotovo. Párování akcii v Excelu mu zabralo asi 4 hod, samotný daňový formulář 10min, vlastně jen přepsání údajů. Rovnou to vygeneruje qr kód pro banku, nactes v bankovni aplikaci v telefonu a zaplatíš,
Samozřejmě se bavím o Česku:-)



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 3. 2022 v 10:59, kloubik napsal:

Afri, my jsme v rijnu a listopadu asi 3x zkouseli nejaky last minute na Kanary (potrebovali jsme pouzit nejaky benfit body takze jsme museli pres cestovku) a pokazdy to ztroskotalo na tom, ze nejsou letenky. A samostatne ty letenky z Prahy byly naprosty nesmysl. 

Tak mi tento týden již třetí pokus, všichni zdravý, letenky zamluvený a hned jsem tam dal o týden navíc. Hnedle to musím ale zaťukat o tu moji hlavu dubovou :D Už to beru s nadhledem, buď se odletí nebo ne, nic mezitím, žádný stres a jak to tak sleduji, cestování se v podobném duchu ponese celý rok. Hlavně se z toho nepodělat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 3. 2022 v 12:07, vojta1 napsal:

Já prostě žeru svůj byt, vždy jsem chtěl vysoké stropy. Jako malý jsem vyrůstal v 90kach v Ostravě v šedém paneláku, teď jsou na něm barevné kruhy a nevím jestli je to lepší... Pak si na výšce hned zamiloval Prahu. A teď si cestou domů vystupuji dřív, chodím přes Kampu, most Legií, park Kinských. To mě bavit asi nikdy nepřestane.. :)

20220318_114147.thumb.jpg.f5ce1431a00fb5f600cba64e1cdd7c70.jpg

Takhle vystoupím na Karlinském náměstí a jdu pěšky. Často přejdu ulici kde bydlím, sedím na Lyčkově náměstí a koukám a koukám a koukám:-)

Potom jdu domů a kochám se těmi stropy. Jj ten prostor nemá chybu ! Mně se tedy navíc líbí, jak mi vržou parkety.

Lyčkárna.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...