Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, long napsal:

Takhle vystoupím na Karlinském náměstí a jdu pěšky. Často přejdu ulici kde bydlím, sedím na Lyčkově náměstí a koukám a koukám a koukám:-)

Potom jdu domů a kochám se těmi stropy. Jj ten prostor nemá chybu ! Mně se tedy navíc líbí, jak mi vržou parkety.

 

My nedávno spali na chatě kde taky parkety vrzali docela festově, dali jsme pár škopků a vím že kamarád šel v noci přesně 6x čůrat 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, African napsal:

Tak mi tento týden již třetí pokus, všichni zdravý, letenky zamluvený a hned jsem tam dal o týden navíc. Hnedle to musím ale zaťukat o tu moji hlavu dubovou :D Už to beru s nadhledem, buď se odletí nebo ne, nic mezitím, žádný stres a jak to tak sleduji, cestování se v podobném duchu ponese celý rok. Hlavně se z toho nepodělat....

Tak snad už to konečně klapne, Afri👍👍🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, neuromancer napsal:

Tak snad už to konečně klapne, Afri👍👍🙂

Dík 🙏 Dnes odpoledne mi volal nějaký borec z cestovky, že je opět problém s letenkami a já zůstal po všech těch stresech úplně chladný jak kámen :D A slyším ve sluchátku jak na něj někdo řve, že blbnou systémy ať mi zavolá trochu déle. Omluvil se a volal zpátky za hodinu, že je všechno v pořádku, říkám, jojo, v pohodě.... už jsem prostě rezignoval 😂 Důležité že děcka jsou cajk a v baráku je zase bordel jak má být....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, normálně si kup letenky přes nějaký Skyscanner apod., pak si kup hotel třeba přes Booking a shuttle z letiště na hotel vyřešíš na místě, já už se na to nemůžu koukat.

Vys.r se na cestovku, tohle zvládneš sám, funguje to jak eshopy, a moc nehrozí že by ti pak někdo volal že ehhh, víte, není letadlo . . ..  není postel . . . . 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Tom4 napsal:

Kua, normálně si kup letenky přes nějaký Skyscanner apod., pak si kup hotel třeba přes Booking a shuttle z letiště na hotel vyřešíš na místě, já už se na to nemůžu koukat.

Vys.r se na cestovku, tohle zvládneš sám, funguje to jak eshopy, a moc nehrozí že by ti pak někdo volal že ehhh, víte, není letadlo . . ..  není postel . . . . 

 

Když mi zájezd dostali jako dárek, takže jenom hasím požár :D Každopádně nemoc dítěte nebo neschopnost kohokoli jiného letět neovlivníš, ba naopak to riziko je dnes vysoké a cestovka na pohodu, zatím vše zařídili bez nějakého velkého stresu. Ten bordel v tom létání je neskutečný, a co jsem tak letmo koukal na cenu hotelu, ceny letenek, tak individuálně by to bylo cenově o kus výš....za mě dobrý. Mám spíš větší stres s Ruskou klientelou, aby těch zmrdů co s invazí souhlasí, tam nějak moc nebylo. Nerad bych si zkazil dovolenou, jen proto že mám trochu problém se sebeovládáním...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, African napsal:

Obrovská gratulace, přeji celé Vaši rodince hodně zdraví 🙏

Pánové děkujeme , po dvaatřiceti hodinách jsem toho měl taky plný brejle.Ale je to radost , jóó a je to klůůk !

Upraveno uživatelem marnejeto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Harwey napsal:

@marnejeto gratulacia k batozku a vela zdravia hlavne!

@African kedy letite?

Tomorrow hopefully 😎 Dal jsem to zrovna trocha delší, když už takový stres a odtamtad tedy skoro napřímo do Káthmándú 😂 Aspoň bude trochu času trénovat a dát plíce do pohody, jsem nějakej totiž vyčichlej.....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...