Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Jsem si konečně splnil další z mých mnoha dětských snů a podíval se do Luxoru, kde můj tata když jsem byl malý, dva roky pracoval :guitar: Nejsem stavěný na fakultativní výlety z mnoha lidmi, tak má držka africká domluvila luxusní káru jen pro naši rodinu, celý výlet individuálně nastavený a jedním slovem to bylo prostě perfektní. Mě ti vám tedy Tutanchamon učaroval víc než celý mount Everest 🤗

DSC02822.JPG

DSC02774.JPG

DSC02792.JPG

DSC02781.JPG

DSC02722.JPG

DSC02795.JPG

DSC02706.JPG

DSC_2535.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Klotzman napsal:

Tvl v kolik hodin jste tam byli, že tam není živá duše...?

Jinak závidím, takhle bych taky uměl cestovat.... paráda.

Taky jsem byl tedy překvapený, všude pusto prázdno, těžká pohoda. Poradili mě v hotelu jet v pondělí, proč nevím, ale trefili se. Vyrazili jsme ve čtyři ráno, tam jsme byli v devět a do pěti odpoledne jsme tam objevovali, na hotelu zpátky v deset. Obrovská výhoda té individuality, že tě nikde netahají jak mrchu a děláš si co chceš, hlavně s malými dětmi. Bylo 35 stupňů, v létě prý 50, takže i dobrý termín. A taky hodně rád jsem byl upřímně za velmi pohodlné a bezpečné auto co nám dali, protože těch pět hodin jízdy s těmi místními šílenci, to je masakr, kam se na ně hrabou Nepálci 😂 Kluk seděl vedle řidiče a tak velký kukadla po příjezdu jsem u něj nikdy neviděl 😅 Teď se tomu už tlemíme, ale včera nám moc do smíchu nebylo, ta jejich jízda je opravdu za hranou ....zlatej velbloud 🐫

DSC_2541.JPG

DSC02691.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Prochy68 napsal:

Nejaka ozbrojena eskorta byla nebo je klidek?

Ja zjistil, ze mam propadlej pas, takze zitra na urady emoji28.png
 

Nebyla, akorát po cestě dost ozbrojených checkpointů, ale těmi jenom pomaleji projíždíš a jakmile vidí vybledlé tváře, jedeš dál....

Aj propadlý pas, no furt lepší než kdyby jsi to zjistil na letišti 😅 Jinak člověk tady ani neví, že je nějaký Covid, nikde se nic neřeší, všude bez roušek. Akorát neočkovaný musí dělat PCR testy, které nejsou úplně nejlevnější, u nás v resortu myslím 30 Eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, African napsal:

Akorát neočkovaný musí dělat PCR testy, které nejsou úplně nejlevnější, u nás v resortu myslím 30 Eur.

U nas to mas za 110 Eur. Ak to chces do 3 hodin... :lol2:. Zlata afrika ci kde to si.

A congrats, tiez mam rad ked na dovolenke niesu ziadni turisti okrem mojej rodiny 😆. To je takmer hlavna poziadavka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakozto sportovni analfabet vim houby o co jde, ale… Sedim v hospode na pivu a ctu si. Pomalu se zacinaji trousit lidi zabaleni do makedonskych vlajek. Vic a vic. Za chvilku hudba nahlas. Zacinam byt nevrly. Pak prijdou pokriky a burcovani. A za chvilku mi to prijde fajn. To nadseni. Ne vylozene bordel, ale nadseni. Kdybych nemusel domu, skoro bych si k nim prised :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, dal jsem před měsícem po 10 letech výpověď z práce. Dnes na prvním pohovoru, majitel fabriky

čuměl na životopis, prej takový eště v životě neviděl. Za půl hodiny jsme si plácli. Je fajn vědět,

že člověk ještě k něčemu je. V pondělí nástup, dnes sa ožeru jak mašík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předtím strojařina, teď strojařo/stavebnina. Prostě ale nechápu jak jsem to těch 10 roků vydržel v jedné

fabrice za tak mizerný peníz. Jo vlastně vím proč. Ráno dva kališky, před obědem tři a po obědě další dva.

Ale játra mám v hajzlu, začal jsem vařit ostropestřec. Jo a jednou měsíčně jsme přímo na dílně grilovali kolena,

to byla vůně po celém baráku. Ale ničeho nelituju, vzhůru vpřed!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, bohus76 napsal:

Dělám také strojařinu- vyučen nástrojař ,teď drátové řezání .

Jo, dratovky sme meli tri, vsecko micubisi, plus este hloubicky, kua na to sem nakreslil uz hromadu elektrod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...