Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Mě celkem potěšilo, že se mi u příležitosti našeho výročí podařlo překvapit ženu. Pozval jsem všechny naše známý, kámošky mi pomohly s přípravou, navíc klaplo počasí, takže včera, než se žena vrátila z procházky se psem,  se nám podařilo během hodiny tady všechno připravit pro cca 20 lidí plus neurčitej počet dětí. Dva kámoši navíc zajistili živou hudbu, takže po měsíci příprav vše klaplo tak, jak jsem ani nedoufal. Navíc žena fakt nic netušila, takže i moment překvapení zafungoval. A jako dárek dostala modrý Max Bill, který jí zjevně udělaly velkou radost. Takže jo, spokojenost.

Vlastně jen kámoši na mě koukali úkosem, když se jich ženy ptaly, jestli pro ně něco takovýho taky připraví ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, warann napsal:

Mě celkem potěšilo, že se mi u příležitosti našeho výročí podařlo překvapit ženu. Pozval jsem všechny naše známý, kámošky mi pomohly s přípravou, navíc klaplo počasí, takže včera, než se žena vrátila z procházky se psem,  se nám podařilo během hodiny tady všechno připravit pro cca 20 lidí plus neurčitej počet dětí. Dva kámoši navíc zajistili živou hudbu, takže po měsíci příprav vše klaplo tak, jak jsem ani nedoufal. Navíc žena fakt nic netušila, takže i moment překvapení zafungoval. A jako dárek dostala modrý Max Bill, který jí zjevně udělaly velkou radost. Takže jo, spokojenost.

Vlastně jen kámoši na mě koukali úkosem, když se jich ženy ptaly, jestli pro ně něco takovýho taky připraví ;-).

👍 Dobřety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, warann napsal:

Mě celkem potěšilo, že se mi u příležitosti našeho výročí podařlo překvapit ženu. Pozval jsem všechny naše známý, kámošky mi pomohly s přípravou, navíc klaplo počasí, takže včera, než se žena vrátila z procházky se psem,  se nám podařilo během hodiny tady všechno připravit pro cca 20 lidí plus neurčitej počet dětí. Dva kámoši navíc zajistili živou hudbu, takže po měsíci příprav vše klaplo tak, jak jsem ani nedoufal. Navíc žena fakt nic netušila, takže i moment překvapení zafungoval. A jako dárek dostala modrý Max Bill, který jí zjevně udělaly velkou radost. Takže jo, spokojenost.

Vlastně jen kámoši na mě koukali úkosem, když se jich ženy ptaly, jestli pro ně něco takovýho taky připraví ;-).

Tak to věřím, že měla radost, gratulace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, warann napsal:

Mě celkem potěšilo, že se mi u příležitosti našeho výročí podařlo překvapit ženu. Pozval jsem všechny naše známý, kámošky mi pomohly s přípravou, navíc klaplo počasí, takže včera, než se žena vrátila z procházky se psem,  se nám podařilo během hodiny tady všechno připravit pro cca 20 lidí plus neurčitej počet dětí. Dva kámoši navíc zajistili živou hudbu, takže po měsíci příprav vše klaplo tak, jak jsem ani nedoufal. Navíc žena fakt nic netušila, takže i moment překvapení zafungoval. A jako dárek dostala modrý Max Bill, který jí zjevně udělaly velkou radost. Takže jo, spokojenost.

Vlastně jen kámoši na mě koukali úkosem, když se jich ženy ptaly, jestli pro ně něco takovýho taky připraví ;-).

Vysoko laťka 👌, chápu kámoše, radši se k nim netoč zády 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, DavidLC napsal:

Vysoko laťka 👌, chápu kámoše, radši se k nim netoč zády 😀

Ále, oni byly ve finále v pohodě. Koupil jsem dva druhy piva, což oni vždycky ocení, takže jsem v klidu. Po pravdě spíš byly ftipnější nekterý ženský, který se rozdělily na dva tábory: 1. super, to bych chtěla taky zažít, 2. no nevím, nevím, kdyby mi tohle udělal manžel, asi bych byla spíš naštvaná, překvapení nemám ráda.

Každopádně žena byla spokojená, což pro mě bylo v tomhle případě to hlavní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 4. 2022 v 14:35, revue gt napsal:

Před 12-roky, tu byl na vystoupení pán Petr Rezek a když jsem ho poprosil, zda si ho můžu vyfotit, tak souhlasil a chvíli postál, aby foto bylo ok- sněžilo. Teď tu byl zase, fotku A4 mi podepsal a dokonce, jsme se vyfotili spolu. IMG_20220412_213804.thumb.jpg.eac1c7f47c53868acac755dce5aee657.jpg

Zrovna převčírem povidám paní, když sme si v autě hráli na rádio Prší krásně: Tvl,co je vlastně s Rezkem? A vona říká: Dyť ten se přece voběsil, že měl dluhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Zmizík napsal:

Zrovna převčírem povidám paní, když sme si v autě hráli na rádio Prší krásně: Tvl,co je vlastně s Rezkem? A vona říká: Dyť ten se přece voběsil, že měl dluhy.

Normálně zpívá, vystupuje se svojí obnovenou kapelou Centrum. Letos mu bude v Prosinci 80-let. Tak jak hrál, zaklekl na kolena, tak mě zvedají pořadatelé 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Zmizík napsal:

Zrovna převčírem povidám paní, když sme si v autě hráli na rádio Prší krásně: Tvl,co je vlastně s Rezkem? A vona říká: Dyť ten se přece voběsil, že měl dluhy.

Dluhy měl Brabec, ale ten se neoběsil, ale zastřelil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...