Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, revue gt napsal:

Tak, tady mám fotku p. Rezka ,

ze dne 12.4.2022. SAVE_20220428_213132.thumb.jpg.06bd40d1d135339ec10d3a9d60ca5ea9.jpg

Kterej je kterej 🤣🤣:cheers:. Ty jo, co sis ubral proti němu na vlasech, to jsi přidal na vousu, tohle je skvělé "kombo". Mě to pobavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera do půl druhé v noci, dnes pokračování+ montování kuchyňské linky a výsledek ujde. Mám radost a zároveň jdu asi umřít. Mám dost. Nakonec naprosto nejhorší bylo stěhování a stelovani nábytku za dozoru tři Jezinek 🤣🤣

IMG_20220501_150559.jpg

IMG_20220501_150554.jpg

IMG_20220501_150156.jpg

IMG_20220501_150137.jpg

IMG_20220501_150129.jpg

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, eskimak napsal:

Co to, kde to? Bude aj upgrade na starsie citacky?

Teď jsem to psal vedle:

Dear Kindle Customer,

Thank you for using the Send to Kindle service to send personal documents to your Kindle library. We wanted to let you know that starting August 2022, you’ll no longer be able to send MOBI (.mobi, .azw) files to your library. Any MOBI files already in your Kindle library will not be affected by this change.

MOBI is an older file format and won’t support the newest Kindle features for documents. Any existing MOBI files you want to read with our most up-to-date features for documents will need to be re-sent in a compatible file format.

Also, compatible formats now include EPUB (.epub), which you can send to your library using your Send to Kindle email address. We’ll also be adding EPUB support to the free Kindle app for iOS and Android devices and the Send to Kindle desktop app for PC and Mac.

If you have any questions, please visit our help page or contact our Customer Service team.

Regards,
The Kindle Team

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@eskimak Asi hej, prišlo mi to do mejlu ako update k SenToKindle službe:

Citovat

Dear Kindle Customer,

Thank you for using the Send to Kindle service to send personal documents to your Kindle library. We wanted to let you know that starting August 2022, you’ll no longer be able to send MOBI (.mobi, .azw) files to your library. Any MOBI files already in your Kindle library will not be affected by this change.

MOBI is an older file format and won’t support the newest Kindle features for documents. Any existing MOBI files you want to read with our most up-to-date features for documents will need to be re-sent in a compatible file format.

Also, compatible formats now include EPUB (.epub), which you can send to your library using your Send to Kindle email address. We’ll also be adding EPUB support to the free Kindle app for iOS and Android devices and the Send to Kindle desktop app for PC and Mac.

If you have any questions, please visit our help page or contact our Customer Service team.

Regards,
The Kindle Team

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2022 v 17:52, kuncák7 napsal:

Tak včera do půl druhé v noci, dnes pokračování+ montování kuchyňské linky a výsledek ujde. Mám radost a zároveň jdu asi umřít. Mám dost. Nakonec naprosto nejhorší bylo stěhování a stelovani nábytku za dozoru tři 

Vidim, ze Te to az dohnalo k chlastu 😂 

Jo a taky jsi mohl na fotku nasadit i celou listu v kuchyni. 😀

Jeste bych mel par dobrych kamaradskych rad, ale nevim jestli jsi pripraven je ocenit...

Pekny to mas! Az na tu garnyz. Tohle nasazovani na jednotlive hacky, to jsem nepochopil proc si nekdo dobrovolne dela 🙃

Screenshot_20220504-172706_Chrome.thumb.jpg.40610347aa5e8c94508ea8cb9af8fa68.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...