Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

V 6. 5. 2022 v 13:48, M.K. napsal:

Tak se to stalo skutečností.

Jsem zvědavý co bude následovat. A kolik lidí tam zůstane a jaký kovy přijdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jakého důvodu se radujete? Upřímně by mě to zajímalo. Pokud jste zadlužení až po uši a máte hypo, pak chápu, že vám redistribuce dluhu mezi dlužníky a věřiteli vyhovuje, jinak nemám páru. Do konce roku s tímto pánem tady máme inflaci 20 %.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Ajaj napsal:

Sakra. To mi pripomina, ze se letos asi zase sejdem. Do covidu jsme se srazeli kazdej rok. I kdyz je rad vidim, tak mi cim dal silneji pohled na nase seschly ksichty pripomina jak jsem starej 

Žádnej seschlej ksicht tam nebyl 🤣, ale prostorově to bylo o dost horší 🤣, hospoda se nějak změnšila, co pamatujeme.

A furt jsme kluci, jen na ten plácek zakopat si, už asi nevyběhneme ( drtivá většina z nás hrála na střední závodně fotbal ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, neuromancer napsal:

Díky Afri😎 Želvy máme tradičně každé odpoledne a večer v hojném počtu, tuhle se nám na pláži u conda usídlil i místní vysoce ohrožený tuleň🦭

Parádička, tak klidně vícero fotek please 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vědomě s nimi neplavem, dodržuji předepsaný odstup, ale občas se nějaká vynoří kousek od mě:)

Jinak obě prodejny Rolex na ostrově jsou stejně prázdný jako jinde😂

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme taková parta kamarádů, kteří spolu hrajeme fotbálek asi 25 let. Jeden z nás vyrůstal ve Vídni a asi 10 let plánujeme zájezd do hlavního města mocnářství, že nás provede a skončíme v Prátru u Kolarika na pivo, řízek,  koleno, někteří kolotoče😂 Zítra vlakem vyrážíme🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...