Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Já rozhodně jen paběrkuju, tohle je mladého vysněná (taky si půlku platil sám z kapesného), evidentně to frčí i mezi dětmi. A prý že jen mobil, tablet, xbox, pch.

Je teda pravda že má na mobilu appku co mu měří čas atd., ve svých 11 letech si zapisuje algoritmy! na skládání (já teda se nechytám v jeho poznámkách jako vůbec 😁) a i když mu kostku totálně rozhážu tak ji složí většinou pod 30 vteřin, myslím že rekord má 23sec., což mi taky hlava nebere.

Tohle je G3556 XS a oproti běžné kostce teda sakra rozdíl při skládání na rychlost, ty magnety a nastavení tuhosti dělají pěkných pár vteřin. A přitom taková blbost 😂😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Tom4 napsal:

Já rozhodně jen paběrkuju, tohle je mladého vysněná (taky si půlku platil sám z kapesného), evidentně to frčí i mezi dětmi. A prý že jen mobil, tablet, xbox, pch.

Je teda pravda že má na mobilu appku co mu měří čas atd., ve svých 11 letech si zapisuje algoritmy! na skládání (já teda se nechytám v jeho poznámkách jako vůbec 😁) a i když mu kostku totálně rozhážu tak ji složí většinou pod 30 vteřin, myslím že rekord má 23sec., což mi taky hlava nebere.

Tohle je G3556 XS a oproti běžné kostce teda sakra rozdíl při skládání na rychlost, ty magnety a nastavení tuhosti dělají pěkných pár vteřin. A přitom taková blbost 😂😉

Tome a zkoušel mladej tu klasickou, starou?? Pamatuju, že kdysi byl snad rekord 15 sekund.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluk našel s partou ve starým baráku co prolejzali starou bouchačku...funkčního Lugera z války. Samozřejmě ho paka vyzkoušeli mě kluk přiznal, naštěstí bez nábojů a pak teprve zavolali policajty. No upřímně mě polilo a naštěstí se nikomu z nich nic nestalo, mohl být průser na světě jak dělo a můžete jim to všechno říkat tisíckrát furt dokola, válí se tady toho haldy, když něco najdete, nedotýkat se toho a hned volat policii 😬

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...