Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Spongebob napsal:

supr dík :)  a to nepříjde už jako obraz viz ty obrázky? Dojde jen plakát jo?

Dojde to natištění na plátně a rozměr si můžeš vybrat. Nabízí k tomu i rámy, ale to si pořeším radši sám v nějakým rámařství..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Thomas napsal:

Dojde to natištění na plátně a rozměr si můžeš vybrat. Nabízí k tomu i rámy, ale to si pořeším radši sám v nějakým rámařství..:-)

nemyslel jsem přímo "rám" ale spíš jak se prodáváj tyhle plakáty viz Ikea apod naplý na nějakým dřevě..  Ale máš recht že i na dopravu mnohem lepší svitek v tubě něž naplej obraz co příjde protrhlej :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Americkej napsal:

No nevím Afri, ale von ten starej barák nikomu nepatří? Navíc sběratelé za pěkný stav válečných zbraní slušně zaplatí.

Je to ruina a samozřejmě někomu asi i patří, ale ani policajti nemůžou dohledat komu vlastně. Samozřejmě že kluci dostali čouda i za to, že lezou na cizí pozemek do cizího baráku, on konec konců je možná nebezpečnější než ta zbraň samotná...zdi nebo stropy se prý můžou zbortit kdykoliv. Ale jak já si vzpomínám z mého dětství, prolézání starých, opuštěných baráků byl vždy to největší dobrodružství, takže pro synka mám malé pochopení :D

Jo a prý ještě j tomu sběratelství, zbraň to prý byla pěkná říkal policajt, zachovalá, hákový kříž na ni, plně funkční včetně koženého pouzdra. Ale já mám ke zbraním odpor, takže policie byla na místě. Prý asi skončí někde v muzeu...nevím jak to mají, věřil bych i tomu že ji zítra najdu na Sbazaru 😂

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, vzduch napsal:

Tak to blahopřeji. Sice 6 roků dřiny, celoživotní vzdělávání, ale smysluplné studium a profese. Nechť se daří!

 

před 14 hodinami, gunman napsal:

Blahopřeju, naše nejstarší dokončuje třeťák na druhé lékařské Uk. Učí se 12-14 hodin denně, nemá přítele a spolužáci z gymplu už mají bakaláře. Připrav se na to, že to bude náročné.

Ďakujem. Veľa to pre mňa znamená, nakoľko ju vychovávam ja a toto bude moja najlepšia investícia🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...