Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

V 23. 6. 2022 v 0:08, warann napsal:

Trochu pozde, ale lepsi pozde nezli pozdeji. 

75C76A70-38F2-4467-8215-7786D98720F2.jpeg

Hezky, pochvala :) tohle bude někde mezi 7,5 - 9,9 KWhp, ne?

-

Mě potěšilo, ze mi včera přišlo roční vyúčtování elektřiny... dnes jsem si připravil lahev ginu, led a mokrý hadr na čelo... otevřel jsem dopis... a mám tam přeplatek přes pět tisíc. Celkově za uplynulý rok (červen - červen) teda reálně platím jen 1440,- měsíčně. Na barák, kde svítím, peru, vařím, peču, ledničkuju, mrazákuju, přečerpávám odpadní vodu, obcas kutím či míchám beton, provozuju běžné spotřebiče, nabíjím, o Vánocích měsíc zářím do noci a v koupací sezoně nonstop filtruju bazén je to na dnešní dobu docela dobrý, ne?

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není v tom ale topení, Honzo - mám plynovej kotel. Až přijde vyúčtování, podám report. Mám Pražskou plynárenskou. A i když jsem stáhnul topení na 18noc+prázdný dům/20single/22děti a mám slušně zateplenou fasádu i stropy, nebude to asi láce. Co taky od firmy se zkratkou PP čekat, že? :)

@Hasňa: komplet vč distribuce, fixu a daně.

Celkově jsem stáhnul kombinací různých opatření spotřebu oproti předchozí sezoně o 575 kWh a ještě mám možnost ušetřit omezením filtrace bazénu (aktuálně jede nonstop 5 měsíců v kuse kromě vichřic/bouřek).

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@martar Ne, je to o dost min,     koukam na nabidku a prospekty a bylo to u tohodle systemu v rozmezi 3,5 - 3,7 (ja mam predposledni tj 3,65). V pripade zajmu vice info via PM. 
 

Jinak uz jsem to psal, ale potesila me dcera s tim Spartanem, ted jeste dodala nejaky dalsi fotky, na tohle bych fakt uz asi nemel (fyzicku a hlavne moral). 
 

 

6D044233-C68A-4D27-925D-9C9582133F36.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že si budu moci koupit konečně asi nová Suunta, možná i ty moje vyschnou, ale pro jistotu :D Parádní časomíra, která je se mnou jedenáct let v dobrém i ve zlém, spíš v tom zlém. Původní řemen, baterku si dělám celou dobu sám, výškoměr po celou dobu extrémně přesný, super, ale výdrží zbytečně moc dlouho, člověk nedostane příležitost si dělat radost z nových věcí 🙂

DSC_3104.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Bert napsal:

@African který? Taky jsem "Suuntovej" a uvažuji.

Ještě jsem nekoukal, ale pokud se stále vyrábí, tak opět nějaké z řady Core. Nejradši bych solary, ale pokud nejsou tak určitě baterkáče, dobíjecí nechci. Ono kdybych možná někdy vyměnil těsnění, tak by tady byli napořád....tak zase možná  vyschnou a kluk je nějaký pátek ještě bude nosit. Ještě že svítí, už suším :punk: Asi moje chyba, dýnko bylo úplně povolené, asi jsem ho naposledy špatně dotáhl...

DSC_3105.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Pepino777 napsal:

Řada core se mi vždy líbila, ale odrazuje mě trochu WR30..... A trochu teda nechápu tuto větu v popisku na mall

image.png.cd1a731ee1186893dfa09a1613dcf628.png

Ve všech tabulkách s vodotěsnotí je uváděno, že 30m je tak na mytí rukou.....

image.png.170466a055b4f44b120ddc0c1d1eebba.png

Suunto jako jeden z mála v dnešní době uvádí reálné metry, takže žádný stres, můžeš s nimi klidně potápět jako před lety já 👍 Konec konců mají hloubkoměr :D

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšil mě celý víkend, v pátek noční školka pro dceru = volný večer pro tátu, dnes ráno jsme skočili do auta a hurá do aquaparku Bešeňová, celý den ve vodě a parádní ubytování na závěr.... nejradši bych si to tu prodloužil. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedeme a kamaradama na tydenni tah na sever Polska. Tak jsem ridicoj koupil na prvni zastavce darek. Super vec na cestovani. Je to buben, mikrofon, denik, vsechno. Dejte na me, kupte si na dovolenou konev….

27EDFE22-3822-4333-9B36-B53FEB457A16.jpeg

64440C82-F9EA-4F3B-9F43-303DA0432A1D.jpeg

1B96129C-761E-499A-B248-164E21072367.jpeg

D20EE6A0-1410-4A04-99C5-8FC751BDE7E1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Roman I. napsal:

Jedeme a kamaradama na tydenni tah na sever Polska. Tak jsem ridicoj koupil na prvni zastavce darek. Super vec na cestovani. Je to buben, mikrofon, denik, vsechno. Dejte na me, kupte si na dovolenou konev….

27EDFE22-3822-4333-9B36-B53FEB457A16.jpeg

64440C82-F9EA-4F3B-9F43-303DA0432A1D.jpeg

1B96129C-761E-499A-B248-164E21072367.jpeg

D20EE6A0-1410-4A04-99C5-8FC751BDE7E1.jpeg

druhou takovou  fotku už asi neuvidím 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 6. 2022 v 12:14, Bert napsal:

@African který? Taky jsem "Suuntovej" a uvažuji.

Hodinky vyschli a jede se dál, ty nový snad nikdy nedopadnou šajze :D Já měnil baterku v Himaláji v takových docela extrémních podmínkách a nedotáhl jsem dýnko, takže v bazénu do nich asi crcla voda, ale makaj, nesmrtelný nástroj.....každopádně jsem trochu projel aktuální nabídku a vzal bych Core dusk z řady classic, hlavně proto že jsou nejlehčí...

https://www.suuntocz.cz/view.php?Page=Detail&Zbozi=30692&Menu=4906&gclid=CjwKCAjwquWVBhBrEiwAt1KmwtwlYb5PkG5GYy-J0u9UFW7jr4QkQSMZI7Psd0KYwqh-4bXsSdmaDhoCI1EQAvD_BwE&Produkt=Suunto-Core-Dusk-Gray---All-black-strap-SS020344000a-Core

Core.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, African napsal:

Hodinky vyschli a jede se dál, ty nový snad nikdy nedopadnou šajze :D Já měnil baterku v Himaláji v takových docela extrémních podmínkách a nedotáhl jsem dýnko, takže v bazénu do nich asi crcla voda, ale makaj, nesmrtelný nástroj.....každopádně jsem trochu projel aktuální nabídku a vzal bych Core dusk z řady classic, hlavně proto že jsou nejlehčí...

https://www.suuntocz.cz/view.php?Page=Detail&Zbozi=30692&Menu=4906&gclid=CjwKCAjwquWVBhBrEiwAt1KmwtwlYb5PkG5GYy-J0u9UFW7jr4QkQSMZI7Psd0KYwqh-4bXsSdmaDhoCI1EQAvD_BwE&Produkt=Suunto-Core-Dusk-Gray---All-black-strap-SS020344000a-Core

Core.JPG

Musíš to udělat jako Mára Holeček. Ten přišel do Garminu/Sunnta a ptali se ho jaký hodinky chce a co musí umět. No a Mára se s tím moc nesral a řekl ať mu daji ty nejdražší 😁 nutno podotknout že neplatil 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Z. Paul napsal:

Musíš to udělat jako Mára Holeček. Ten přišel do Garminu/Sunnta a ptali se ho jaký hodinky chce a co musí umět. No a Mára se s tím moc nesral a řekl ať mu daji ty nejdražší 😁 nutno podotknout že neplatil 😁

Mára jede léta Suunto, mě osobně je ta značka sympatičtější než třeba Garmin, který jse ovšem také velmi dobrý... Mé ženě tedy vydržel Garmin přesně dva roky a po záruce, pápá, zčernal displej :wacko: A Garmin co se týká i vyřizování reklamací, stará známá písnička, takže já od nich už radši ruce pryč....Tady to Mára krásně napsal :D

"Suunto jsou mým dloholetým parťákem na všech expedicích a zároveň jedna z mála fešáckých ozdob, které si jako chlap dopřávám. Maara"

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...