Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Abys nebyl překvapen, až si ty kurvy urvou co budou moct i tak :) To by mě zajímalo, jestli když ropa zlevňuje, tak budou na pumpách taky 3x denně přeceňovat směrem dolů, jako to dělali, když se zdražovalo....najednou budou mít nevyčerpatelné zásoby :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Bells napsal:

Abys nebyl překvapen, až si ty kurvy urvou co budou moct i tak :) To by mě zajímalo, jestli když ropa zlevňuje, tak budou na pumpách taky 3x denně přeceňovat směrem dolů, jako to dělali, když se zdražovalo....najednou budou mít nevyčerpatelné zásoby :D

Samozřejmě to myslím ironicky,v tomhle kurvopakostátu to bez ironie nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 7. 2022 v 6:48, Tobi napsal:

Dnes mne potěšilo že bude zase levnější benzín, ropa zlevnila, jinak to přece nejde.... už bylo načase.

Dneska jsem narazil na pumpu kde už mají nový ceník :lol2: bohužel je pár let mimo provoz.  Na chvíli mě přepadla nostalgie 😢 suby ležely na krámě a nafta za pár kaček.

DSC06244.JPG

DSC06246.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesni srážka se státním aparatem- před 8 hodinou mimo úřední hodiny- vyřízen oddací list ( na jiné městské části ), žádost o novou občanku( u nás, ale stejně ) a od vedoucího schválena srpnovo/zářijová dovolena. Všude příjemný a ochotný lidí. A ode mě nikdo nic na oplátku nechtěl. Fakt čumím ( a to jsem se šel spíš jen informovat ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...