Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Jsem vyhrál sázku. Když btc klesne pod 20k usd, dostanu tuhle láhev.
Když ne, tak jí kupuju
Někdo, že klesne pod 15 o další limitku? 
20220727_165107.thumb.jpg.137b76d51d36c906a51c3298f86a244a.jpg
A jak je sazka koncipovana?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ajaj napsal:

A jeje rozjizdi se tu gambling … a to jsme tu doposud seriozne investovali 😂

Sazka byla, ze pokud spadne btc pod 20, tak on kupuje. Kdyz ne tak naopak. Ale vzhledem k tomu, ze tam nebyl casovy horizont, tak to byl gambling z jeho strany. Ja nemohl prohrat. Protoze trigger na moji splatnost neni uplne stanoven. Zas treba za 10 let byt btc za 10mil usd, tak mu ji asi koupim 🤷‍♂️ vsechno krypto je cisty gambling stejne jako kratkodobe spekulace, bavime se o soukromych investorech. To je to co rikam dlouho a taky to jak vznikla sazka. On si byl "jisty" jak byl na tom vrcholu  ze uz to proste nemuze jit dolu...

Vyhra byla definovana jako limitka neceho z islay... 

Jeste jsem se vsadil s jinym kamosem o milion na sprint na 100m. Ale to mi prijde uz spatne vymahatelny. Tak jsem k tomu dal, ze vitez oholi tomu druhemu hlavu po dobehu (on ma dlouhe vlasy) a ted se nejak cuka to usporadat 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Ajaj napsal:

Takze kdyz to shrnu, jsou to normalni alkoholici co se v neurcitem casovem horizontu obdarovavaji navzajem koralkou 😂😂😂

jj teoreticky uz jsem toho dokazal tolik, prakticky jsem ovsem jen klasicky alkoholik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 6. 2022 v 10:24, martar napsal:

Mě potěšilo, ze mi včera přišlo roční vyúčtování elektřiny...

Mě dneska, topíme ele+dřevem (12 tis/sezona), plyn u nás není, solár na TUV, dům užitná plocha 180 m2, postaveno 2020 a výsledek - cca 40 tis/rok od čezu - já jsem spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, alky napsal:

Mě dneska, topíme ele+dřevem (12 tis/sezona), plyn u nás není, solár na TUV, dům užitná plocha 180 m2, postaveno 2020 a výsledek - cca 40 tis/rok od čezu - já jsem spokojenej.

180/2020, solár, dřevo a za elektřinu stále 40k? Jako není to nic na mašli, obzvlášť v dnešní době celkem pohoda, příští rok to bude všude o dost vyšší, atd. Ale mě se zdá 52k za energie plus práce se dřevem a jeho uskladněním, srovnávám-li se sebou, na nový 180 m2 dům, navíc se solárem, nějak trochu priveľa. Nemáš vyhřívaný bazén, nebo zimní zahradu? Nechci si měřit pindíky, jen mě to zaujalo.

(180/2017, plyn nemám, solár nemám, dřevo nemám, jen TČ a hory kolem a teď mi přišlo vyúčto na 30k, taky ČEZ)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Hasňa napsal:

mě se zdá 52k za energie plus práce se dřevem a jeho uskladněním

Dřevěné brikety, balené, ty jsou dražší, ale nechtěl jsem řešit tu práci, o které píšeš. Celkově je asi 52 dost (bazén ne, ani z.zahradu), ale já tedy čekal víc, když je to komplet provoz domu vč. toho topení. Mám fixaci na další 2 roky, to snad nějak překlepu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...